Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nový Hubert de Luxe rosé pokrstený na Hubert dámskom klube

BRATISLAVA 29. novembra – Koniec novembra sa opäť niesol v znamení Hubert dámskeho klubu, ktorý už po desiatykrát hostil známe a úspešné Slovenky. Tento someliersky večer bol o niečo výnimočnejší ako tie ostatné, a to nie preto, že bol jubilejným. Spoločnosť Hubert J. E., slovenský výrobca šumivých vín, počas večera uviedla „mladšieho súrodenca“ Hubert de Luxe, ružový sekt Hubert de Luxe rosé.

Dámsky Hubert Club sa medzi pozvanými dámami teší veľkej obľube. Someliersky večer v znamení sektov bol peknou bodkou na záver jesene. Okrem príjemnej spoločnosti si dámy v reštaurácii Flowers vychutnali enologičkou na mieru vybrané menu, ktoré sa výborne hodilo k vybraným sektom.

Spestrením programu boli témy, ktoré k ženám patria rovnako ako kvalitné sekty – móda a krása. Vyvrcholením celého večera určeného výhradne pre dámy bolo predstavenie nového Hubert de Luxe rosé. Krstnou mamou sa stala herečka Táňa Pauhofová, ktorá sekt pokrstila jemnými ružovými pierkami a zaželala mu, „aby prinášal pôžitok všetkým, ktorí ho ochutnajú“.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry Leto plné športu s televízormi Samsung s rozlíšením 8K

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.