Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. júla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Novú výrobnú halu pre Fischer Vyškov projektuje DELTA

BRATISLAVA 29. júla – Generálnym projektantom v poradí už druhej výrobnej haly vrátane administratívneho zázemia je opäť DELTA Projektconsult. Oficiálne odovzdanie stavby je naplánované na koniec roka 2013. Vďaka novej priemyselnej hale prinesie spoločnosť Fischer do Vyškovského regiónu v Českej republike viac ako 100 nových pracovných miest v nasledujúcich troch rokoch.

Spoločnosť Fischer Vyškov sa zaoberá kovovýrobou a výrobou súčiastok z plastových hmôt v automobilovom priemysle. Spolupracuje s renomovanými automobilkami, ako je BMW, Porsche, Audi alebo Mercedes. Fischer plánuje v novej výrobnej hale vyrábať interiérové diely pre typ Mercedes C-Klasse. Výroba sa začne koncom roka 2013 a prinesie prácu prvým päťdesiatim ľuďom.

Zástupca generálneho projektanta projektu Fischer, konateľ bratislavskej spoločnosti DELTA Projektconsult, Erik Štefanovič v súvislosti s novou výrobnou halou uviedol: „Jedná sa o výrobnú halu o rozlohe 7 500m2, ktorej súčasť tvorí dvojpodlažná prístavba, v ktorej bude administratívne a sociálne zázemie pre nových pracovníkov. Predmetom výroby by mali byť stredové konzoly pre novú radu Mercedes C-Klasse. Jedná sa o prestížnu zákazku, ktorú sa podarilo spoločnosti Fischer získať. Nestaviame spolu po prvý krát. V roku 2008, presne pred piatimi rokmi, sme dokončili pre Fischer prvý priemyselný objekt. Vtedy sa jednalo o modernú halu určenú na plastovú výrobu a kovovýrobu. Pri tejto novej hale DELTA využila možnosť skrátenia prípravy projektu vďaka novele stavebného zákona, ktorý v ČR umožňuje zlúčiť územné a stavebné konanie do jedného procesu, a tým skrátiť dobu prípravy a vývoj projektu približne o tri mesiace.“

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Cesta k efektívnosti: Automobilové opravovne MV SR vstupujú do éry digitálnej transformácie dokumentácie Prieskum: Digitálnymi nástrojmi na riadenie vzťahov so zákazníkmi si pomáha len 9 percent firiem

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.