Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. augusta 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Novinka PRIMALEX – Jednovrstvová farba 2v1

BRATISLAVA 30. augusta – Natieranie oceľových zábradlí, železných plotov či zárubní dverí je opäť o niečo jednoduchšie. Uľahčí vám ho novinka od spoločnosti PRIMALEX – Jednovrstvová farba 2v1, ktorá v sebe kombinuje základnú aj vrchnú farbu. Táto tvrdá a mechanicky odolná farba je zárukou, že aj náročné povrchy budú chránené – DOKONALE.

Precízna príprava podkladu, použitie základnej antikoróznej farby a následný náter vhodnou krycou farbou. Klasický a náročný postup, ktorý dokáže mnohých odradiť. Nová syntetická farba PRIMALEX Jednovrstvová farba 2v1 je ďalšou novinkou v portfóliu produktov spoločnosti PRIMALEX. Už z jej názvu 2v1 vyplýva, že poskytuje komfort spojenia antikorózneho základu a vrchnej krycej farby do jedného náteru.

Farba je určená pre povrchy ako železo, oceľ, liatina a hliník, rovnako v interiéri aj exteriéri. Zábradlia, rebríky, zárubne dverí, či ploty si vyžadujú použitie tvrdšej a mechanicky odolnejšej farby. Bezzákladová farba 2v1 im navyše poskytne vysokú antikoróznu a zároveň i povrchovú ochranu. Je ideálna aj pre renovácie náterov.

PRIMALEX Jednovrstvová farba 2v1 sa predáva v deviatich odtieňoch. K dispozícii je v 0,75 a 2,5 l baleniach, pričom aplikácia farby sa odporúča v dvoch až troch vrstvách.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Lekársky triler Nočná služba. Robin Cook v skvelej forme OBI rozžiarilo Zvolen na oranžovo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.