Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. apríla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Nové vedenie slovenského Združenia priameho predaja

BRATISLAVA 23. apríla – Slovenské Združenie priameho predaja si na svojej členskej schôdzi dňa 16.4.2013 zvolilo nové vedenie. Predsedkyňou predstavenstva sa stala pani Lucie Záleská, riaditeľka firmy PartyLite Slovensko. Ďalšími členmi predstavenstva sú pani Ildikó Dikošová, riaditeľka Amway Slovensko a pán Michal Kurka, finančný manažér Avon Cosmetics Slovensko.

Lucie Záleská pracuje v priamom predaji od roku 1999. Vo firme Tupperware zastávala do roku 2010 radu pozícií. Keď firma PartyLite v roku 2010 vstúpila na slovenský trh, stala sa jej riaditeľkou.
Pani Záleská by rada s pomocou svojich kolegov v združení chcela zvýšiť informovanosť o priamom predaji a jeho výhodách najmä pre začínajúcich podnikateľov a pre ženy a podporila tak jeho rast na slovenskom trhu.

O Združení priameho predaja
Slovenské Združenie priameho predaja je voľné združenie právnických osôb, ktoré si kladie za svoj primárny cieľ podporu priameho predaja na Slovensku ako alternatívneho spôsobu obchodovania. Slovenské Združenie priameho predaja stanovuje pravidlá priameho predaja, zasadzuje sa o ich presadzovanie a dodržiavanie v praxi. Priamy predaj je unikátna príležitosť pre rozvoj drobného podnikania a vytváranie možností pracovného uplatnenia. Je cestou k budovaniu vzťahu a dôvery k zákazníkovi a ponúka mu možnosť zakúpenia kvalitných výrobkov za výhodných obchodných podmienok. S tým je tiež spojená ochrana spotrebiteľa a etika obchodovania na trhu. Riadnym členom Slovenského Združenia priameho predaja sú v súčasnosti spoločnosti Amway, Avon, Just, Mary Kay, Oriflame a PartyLite. Členom čakateľom je firma NuSkin. Členom združenia sa môže stať každá firma so sídlom na Slovensku, ktorá predáva svoje výrobky alebo služby systémom priameho predaja a bude dodržiavať stanovy a Etický kódex združenia.

Viac na: www.zpp.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Kaufland cez víkend otvoril svoj sedemnásty K Park, do Brezna prišiel aj Separ V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.