Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Nové investície Amway do značky NUTRILITE™

BRATISLAVA 18. júna – Investícia zahrňuje nový závod na výrobu výživových doplnkov za 81 mil.USD v meste Ada v Michigane, blízko svetovej centrály Amway. Nový závod má podľa očakávania priniesť v priebehu budúcich troch rokov 200 pracovných miest.

„NUTRILITE™ je ako svetovo najpredávanejšia značka* vitamínov a výživových doplnkov nedeliteľnou súčasťou plánov Amway do budúcnosti,“ uvádzajú riaditeľ a prezident Amway Steve Van Andel a Doug DeVos v spoločnom prehlásení. „Tým, že vznikne druhý výrobný závod výživových produktov v našom domovskom štáte, v Michigane, pomáhame Vlastníkom podnikania Amway uspokojovať rastúci dopyt spotrebiteľov po výrobkoch značky NUTRILITE™.“

Predaj doplnkov stravy za posledný rok predstavoval 45 % predajov Amway, čo je 4,7 mld.USD. Alticor, materská firma spoločností Amway a Access Business Group LLC, zaznamenal v roku 2011 predaj vo výške 10,9 mld.USD.

Celkovo sa investícia týka štyroch firemných zariadení, dvoch v štáte Michigan a po jednom v štáte Washington a Kalifornia.

O značke NUTRILITE™
NUTRILITE™ je najpredávanejšia značka vitamínov a potravinových doplnkov, ktorú ponúka exkluzívne Amway. NUTRILITE™ je jediným globálnym výrobcom vitamínov a minerálov, ktorý pestuje, zbiera a aj spracováva rastliny na vlastných certifikovaných biofarmách. Farmy sa nachádzajú vo Washingtone, Mexiku a v Brazílii. Výrobky NUTRILITE™ vyrába Access Business Group LLC, dcérska firma spoločnosti Alticor.

Amway je vedúcou svetovou spoločnosťou v oblasti priameho predaja. V roku 2011 vykázala celosvetové tržby vo výške 10,8 mld. USD. Spoločnosť bola založená v Michigane v USA v roku 1959. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta. Celosvetovo s ňou v súčasnosti spolupracuje viac ako 3 mil. vlastníkov podnikania Amway. V súčasnosti ponúka spotrebiteľom viac než 450 položiek, ktoré zahŕňajú výrobky kozmetiky značky ARTISTRY™, výživové doplnky značky NUTRILITE™, výrobky starostlivosti o telo (Satinique™, Glister™, Hymm™, Tolsom™) a starostlivosti o domácnosť (L.O.C.™ a SA8™). Novinky o spoločnosti nájdete na www.globalnews.amway.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Nivám sa darí. V nákupnom centre stúpli tržby v niektorých kategóriách až o štvrtinu Kaufland cez víkend otvoril svoj sedemnásty K Park, do Brezna prišiel aj Separ

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.