Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nové číslo magazínu Správna voľba: Rozkvet foodblogerov

Chcete nahliadnuť do kuchyne popredných slovenských foodblogerov? Autorov desiatich najzaujímavejších blogov o varení spoznáte na stránkach magazínu Správna voľba.

BRATISLAVA 30. mája – Od pondelka 30. mája nájdete exkluzívne v Lidli druhé číslo magazínu „Správna voľba“. Za nezmenenú cenu 1,49  na vás čaká 126 strán zaujímavého čítania, o 26 viac ako pri prvom čísle.

Hlavnou témou letného čísla sú recepty, ktoré v Správnej voľbe nájdete na 37 stranách. Prím hrajú populárni slovenskí foodblogeri. Odoláte pokušeniu spoznať autorov desiatich najzaujímavejších blogov o varení? Nechajte sa inšpirovať chutnými a sviežimi letnými receptami, ktoré okrem chuťových buniek potešia aj

Obľúbený slovenský herec Marek Majeský sa vám v rozhovore predstaví aj z takej stránky, z akej ho doteraz nepoznáte. Vedeli ste, že kedysi dral školské lavice s doteraz jediným slovenským futbalistom, ktorý si obliekal dres slávneho Realu Madrid Petrom Dubovským? Šport bude rozhodne témou, ktorej sa v lete nevyhnete. V Správnej voľbe načerpáte dôležité informácie o olympijských hrách a svoje očakávania smerom k Rio de Janeiro v rozhovoroch odprezentujú Matej Tóth, Danka Barteková, Martin Kližan a Matej Beňuš.

Aké by to bolo leto bez poriadnej dávky oddychu, zábavy, spoznávania nových miest či adrenalínu? Na stránkach magazínu, ktorý nájdete v každom Lidli, získate inšpiráciu na letné festivaly či dovolenky.

Správna voľba to je jednoducho moderný magazín plný prekvapení za skvelú cenu Okrem bohatého obsahu v ňom opäť nájdete aj exkluzívny darček – zľavové kupóny na nákupy v Lidli!

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o spoločnosti Lidl Slovenská republika nájdete na sociálnych sieťach.

Facebook: https://www.facebook.com/lidlslovensko
Instagram: https://instagram.com/lidlsk/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-slovenská-republika-v-o-s-

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Eviden predstavil portfólio riešení, ktoré umožnia využiť AI naplno Cenné, či prekliate Oko noci? Nové severské krimi Cilly a Rolfa Börjlindovcov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.