Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. apríla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Nová posila v IPESOFT-e

BRATISLAVA 8. apríla – Na pozíciu výkonného riaditeľa spoločnosti IPESOFT od apríla 2013 nastúpil Florián Kevický. Pred príchodom do spoločnosti IPESOFT pôsobil v rôznych pozíciách vo vrcholovom manažmente spoločností SIEMENS a ATOS IT Solutions and Services. Bol tiež spoluzakladateľom žilinského ICT klastra. Florián Kevický má dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu a riadenia spoločností. Jeho hlavnou úlohou bude ďalší obchodný a technický rozvoj spoločnosti IPESOFT na lokálnom a tiež zahraničnom trhu.

IPESOFT je popredným dodávateľom komplexných IT riešení pre energetiku a priemyselné podniky. Riešenia a aplikácie spoločnosti IPESOFT poskytujú riadiacim pracovníkom na všetkých úrovniach výkonné nástroje na podporu rozhodovania v reálnom čase. Ich prínosom sú aktuálne a presné informácie o stave výrobného alebo obchodného procesu, umožňujúce skutočne efektívne riadenie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

dm podporila sumou 6 317 eur realizáciu projektu Zelenšia eduzáhrada Špeciálnej základnej školy na ulici Malé Tatry OBI rozžiarilo Zvolen na oranžovo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.