Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. apríla 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nezabudnuteľné leto sa dá zariadiť už dnes. Vyhraj auto!

Zažite leto, aké tu ešte nebolo: bez starostí a plné dobrodružstiev. Je to jednoduché.

Leto je pre mnohých ľudí najočakávanejším obdobím roku. Predstavuje vytúžený čas plný oddychu, pohody a zábavy. A preto nenechávame nič na náhodu. Čo treba urobiť pre to, aby bolo leto nezabudnuteľné?

Dôležitou vecou v lete je Váš pocit bezstarostnosti. Žiadne povinnosti, pracovné úlohy, ani stres, to je dobrý základ pre neopakovateľné chvíle a zážitky, na ktoré budete spomínať. A čo tak leto, počas ktorého sa nemusíte starať o auto alebo cestovať hromadnou dopravou? Žiadne náklady na kúpu či opravu auta a žiadne čakanie na autobusový prípoj. Poradíme Vám, ako dosiahnuť pohodové leto za volantom a zažiť nespočetné množstvo letných dobrodružstiev.

Ide to ozaj jednoducho. Stačí nakúpiť čokoľvek v internetovom obchode MALL.SK a automaticky ste zaradení do súťaže o Renault Kadjar. V MALL.SK sa rozhodli rozdať hneď desať novučičkých áut. Výhercov čakajú dva bezstarostné mesiace, počas ktorých si budú môcť užiť spoločnosť Kadjara. Kadjar je tým pravým partnerom na adrenalínové výlety, ale aj pohodové vychádzky s rodinou. Od výhry Vás delí ozaj málo – jeden nákup. Vďaka širokej ponuke, ktorú MALL.SK ponúka, si vyberie naozaj každý. Tak už neváhajte ani chvíľu. Veď zariadiť si bezstarostné leto nebolo nikdy jednoduchšie.

Všetko o súťaži sa dozviete na www.mall.sk/vyhraj-auto

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

ZSSK prevezie retro autá v rámci rely 500km Slovenských. Užite si legendárne preteky zblízka ako spolujazdec v historickom aute Electric Guitarland 2024

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.