Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. januára 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Neviete si rady s nastavením počítača? Pomôže vám Euronics!

BRATISLAVA 25. januára – Pomoc pri nastavení počítača alebo oprava telefónu je k vám teraz oveľa bližšie. Sieť predajní Euronics prichádza s novinkou – servisnými miestami a asistenčnými službami pre vašu elektroniku a IT. Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, jeho zálohou, nakonfigurovaním emailov? Trápi vás inštalácia satelitu, domáceho kina, alebo máte pokazený smartfón?

Prichádza jednoduché a dostupné riešenie pre každého. Stačí navštíviť ktorúkoľvek z 56 elektropredajní Euronics na Slovensku a nemusíte mať žiadne starosti s tým, kto vám zakúpenú elektroniku nainštaluje a vysvetlí všetko potrebné.

Ako jediné slovenské zoskupenie plánuje Euronics ponúkať všetky služby s tým najvyšším štandardom. „Vďaka tomu, že sme najväčšia sieť na Slovensku, chceme odstrániť bariéru, ktorá vznikla v posledných rokoch medzi modernými technológiami a ľudmi. Tí sa veľakrát elektroniky boja, pretože jej nerozumejú,“ hovorí Peter Bíró z marketingového oddelania.

Preto vám sieť s najväčším počtom predajní na Slovensku ponúka aj základné služby ako odbornú montáž a inštaláciu priamo u vás doma. Nemusíte rozumieť technike, aby ste potešili celú rodinu.

Ďalšie informácie nájdete na http://www.euronics.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Zelenú energiu si pýtajú aj investori, Slovensko ide jej rozvoj zastaviť Zabavte sa na príhodách nezbedného kocúra. Novinka Frankie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.