Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. septembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Netradičný darček z Aeolusu

BRATISLAVA 21. septembra – Cestovná kancelária Aeolus v nadchádzajúcej sezóne oslávi okrúhle výročie – dvadsiate výročie svojho vzniku.

Už teraz však pripravila pre svojich klientov netradičný darček – Katalóg poznávacích zájazdov jeseň 2012 – jar 2013.

Doposiaľ sa špecializovala na prípravu letných dovoleniek a to nielen do Grécka, v ktorom sú doma, ale aj do Turecka, Bulharska, Chorvátska, Talianska a do ďalších obľúbených letných destinácií. V tomto katalógu však predstavuje viac ako 50 jesenných aj jarných leteckých aj autobusových zájazdov do rôznych krajín Európy. Sú v ňom programy vhodné pre deti i celé rodiny, nákupné výlety, malé aj veľké poznávacie okruhy – niečo pre každú peňaženku.

Nájdete tu krátke 3-dňové programy, zájazdy na 5-8 dní, ale aj náročnejšie 10-12 dňové putovania za poznaním do viacerých krajín. Pre ľahšiu orientáciu sú zájazdy usporiadané podľa cieľovej krajiny alebo hlavných destinácií zahrnutých v ponuke. Aeolus vsadil na pestrý program v netradičných termínoch, kvalitné ubytovanie v 3* a 4* hoteloch a kvalitné služby partnerov, s ktorými spolupracuje nielen v letných prímorských destináciách, ale aj v iných krajinách Európy.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Súťaž kamenných predajní Visa Slovak Top Shop 2023 vyhrala čokoládovňa LYRA z Ivanky pri Nitre Speváčka Emma Drobná naspievala novú vianočnú pieseň. Vznikla za netradičných okolností

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.