Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. júna 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Neradi sa obmedzujete? Stavte na VÚB účet!

BRATISLAVA 1. júna – Patríte k ľuďom, ktorí sa neradi nechávajú obmedzovať? Tak stavte na VÚB účet. Vybrať si môžete kombináciu služieb podľa vlastných potrieb a ich využívaním si cenu účtu sami znižujete. Majitelia doterajších Flexiúčtov môžu svoje konto používať aj naďalej, jednoducho a bez poplatkov však môžu prejsť aj na nový vylepšený VÚB Účet alebo VÚB Účet Magnifica.

Rovnaká flexibilita, prehľadnejšie zľavy

Osvedčenú flexibilitu služieb, ktoré si zákazníci môžu kombinovať presne na mieru svojich životných potrieb, banka premietla aj do novej zjednodušenej ponuky. S VÚB Účtom za šesť eur mesačne môžete využívať až 12 rôznych služieb. Chcete neobmedzené výbery z bankomatov, mobilné platby alebo VIAMO? Je to len na vás! Vyššia verzia konta, VÚB Účet Magnifica, vám za deväť eur mesačne umožní nakombinovať až 16 služieb a vybrať si viac produktov z rozšírenej ponuky. Poplatky za účet si pritom môžete jednoducho znižovať, a to až na nulu.

Byť verný sa oplatí

Lojalitný program Odmena za vernosť je ďalšou novinkou, ktorá vedenie vašich účtov vo VÚB zlacňuje jednoducho tým, že využívate služby banky. Predstavte si napríklad, že ste bežnou domácnosťou a na váš VÚB Účet príde mesačne výplata aspoň 300 eur. Raz mesačne použijete internet banking, pritom si pravidelne odkladáte na sporiaci účet aspoň 25 eur mesačne a splácate pôžičku. Už vtedy získavate zľavu 50% z poplatku za účet. Ak zároveň platíte kreditnou kartou, neplatíte už nič!

Princíp získania zľavy s VÚB Účtom Magnifica je takmer rovnaký, na účet by vám však mesačne malo pribudnúť aspoň 800 eur. Na polovičnú zľavu potom stačí raz mesačne použiť internet banking, sporiť 25 eur a mať uložené aspoň štyri tisícky napríklad na termínovanom vklade. Pridajte jednu platbu kreditnou kartou alebo splátku pôžičky a s poplatkami ste opäť na nule.

Vyberte si svoj účet aj vy na http://www.vub.sk/nove-ucty

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Slováci radi investujú s bankami. Porovnali sme výnosy a poplatky ich produktov s dlhopisom od Proxenty Svadobné inšpirácie a tipy online módnej platformy GLAMI

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.