Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Návšteva čínskej obchodnej delegácie v tlačiarni NAVIGRAF

BRATISLAVA 28. novembra – Na pozvanie Slovensko-ázijskej obchodnej komory prišla na Slovensko čínska delegácia takmer dvadsiatich špičkových manažérov a odborníkov s cieľom hľadať nové investičné možnosti. Po stretnutiach na Ministerstve pôdohospodárstva a dopravy, pokračoval ich program návštevou viacerých slovenských podnikov a prevádzok, ktoré svojou kvalitou môžu manažérov inšpirovať pre investovanie a spoluprácu.

Jednou z takýchto firiem sa stala tlačiareň NAVIGRAF spol. s r.o. vo Vozokanoch, ktorej majiteľka a konateľka Natália Bugyi Vicsápiová je verejnosti známa ako Podnikateľka roka 2010 a Slovenka roka 2012.

Tlačiareň NAVIGRAF vznikla v roku 2004 a do dnešného dňa sa vypracovala na jednu z najúspešnejších tlačiarní na Slovensku. Od svojho začiatku sa špecializovala na komplexné tlačiarenské a polygrafické služby, grafické spracovanie podkladov, knihárske spracovanie a distribúciu produktov. Vďaka moderným výkonným tlačiarenským zariadeniam, do ktorých tlačiareň investovala napriek kríze, sa posunula na špičku polygrafického trhu na Slovensku a v Maďarsku a od roku 2010 dokázala strojnásobiť svoju produkciu a znásobiť zisk.

Natália Bugyi Vicsápiová sa okrem vedenia svojho podniku angažuje aj ako viceprezidentka Top centra podnikateliek, je známa svojou lektorskou činnosťou a vo všeobecnosti je považovaná za inšpiratívnu predstaviteľku mladej podnikateľskej vrstvy u nás.

Čínska delegácia si vo Vozokanoch prezrela celý strojový park tlačiarne, zoznámila sa s logistikou výroby i distribúcie a majiteľka odprezentovala jej ďalšiu stratégiu rastu a obchodu, ktorá reaguje na najnovšie trendy v oblasti polygrafie a polygrafických služieb.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Na Deň detí môžu rodiny zažiť výnimočný program naprieč celým Slovenskom Za 20 rokov zrealizovali zdravotní klauni na Slovensku vyše 32 000 klauniád

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.