Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. mája 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Natália Bugyi Vicsápiová víťazka ankety Slovenka roka 2012

BRATISLAVA 31. mája – Natália Bugyi Vicsápiová, majiteľka tlačiarne Navi Graf spol. s r.o. a predajnej siete Sv. Anna získala počas včerajšieho prestížneho galavečera ocenenie Slovenka roka 2012. V silnej konkurencii úspešných slovenských žien z odvetví, biznis, zdravotníctvo, médiá, šport, či charita, vyhrala nielen vo vlastnej kategórii „ Biznis a manažment“, ale stala sa aj absolútnou víťazkou spomedzi všetkých dvadsaťpäť nominovaných súťažiacich.

Víťaznú sošku v kategórii Biznis a manažment odovzdala Natálii Bugyi Vicsápiovej predsedníčka Top centra podnikateliek Elvíra Chadimová a cenu absolútnej Slovenky roka 2012 prevzala z rúk prvej dámy slovenskej republiky Silvie Gašparovičovej, vyhlasovateľky ankety Márie Rehákovej a minuloročnej absolútnej víťazky ankety Moniky Céreovej, generálnej riaditeľky JT Banky.

„Po ocenení Podnikateľka roka 2010 je výhra v ankete Slovenka roka 2012, druhé prestížne uznanie mojej práce. Ďakujem najmä rodine, kolegom a zamestnancom, bez ktorých by som tieto ceny nezískala“, povedala vo svojej ďakovnej reči, čerstvá absolútna víťazka ankety Natália Bugyi Vicsápiová.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

dm kampaň venovaná ženskému zdraviu oslovuje verejnosť aj umením Nákup menštruačných produktov predstavuje obrovskú finančnú záťaž až pre 28 percent žien

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.