Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. apríla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nápady a projekty pre mestskú cyklistiku vo Viedni

BRATISLAVA 10. apríla – V rámci roka venovaného mestskej cyklistike u našich susedov pripravuje mesto Viedeň medzinárodnú konferenciu Velo-city, ktorá sa uskutoční od 11. až 14. júna. V tejto súvislosti vyhlásilo susedné hlavné mesto aj súťaž nápadov pre mestskú cyklistiku Cycling Visionaries Awards, do ktorej sa zapojilo 49 krajín s 218 projektmi.

Za jednotlivé projekty je možné zahlasovať na www.velo-city2013.com/CVA do 15. apríla, doteraz dalo svoj hlas za projekty a idei v piatich kategóriách 12.000 ľudí. Počet a kvalita tvorivých projektov poukazuje na rastúci význam mestskej cyklistiky v globálnom meradle.

Prostredníctvom Cycling Visionaries Awards chce mesto Viedeň priniesť nové nápady mladých ľudí rôznych povolaní a kultúrneho zázemia do problematiky mestskej mobility. 30 víťazov súťaže Cycling Visionaries Awards sa zúčastní medzinárodnej konferencie Velo-city vo Viedni, na ktorú zavíta viac ako tisícka architektov, inžinierov, projektantov, odborníkov na sociálny marketing, zástupcov priemyslu a hospodárstva, ekologických aktivistov, expertov a manažérov z branže. Velo-city každoročne prebieha v niektorej svetovej metropole a je komunikačno-informačným podujatím, ktoré ponúka nápady a inšpiráciu pre navrhovanie a implementáciu cyklistických infraštruktúr v mestskom prostredí. Velo-city je platformou na diskusie, zdieľanie skúseností a rozvíjanie podpory mestskej cyklistiky po celom svete.

Bližšie informácie o konferencii Velo-city vo Viedni na www.velo-city2013.com

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Eviden predstavil portfólio riešení, ktoré umožnia využiť AI naplno Naozaj chlapi myslia len na sex? Ako vnímajú vzťah a nás, ženy?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.