Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. augusta 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Nafúknite si priestor na varenie

BRATISLAVA 31. augusta – Určite to poznáte – kuchynská linka veľakrát nestačí na prípravu komplikovaných receptov. Nakrájať zeleninu, huby, očistiť cibuľu, vyvaľkať cesto a mnoho ďalších krokov si neraz vyžaduje priestor aj dvoch kuchýň. S Electrolux vo svojom webshope ponúka praktický sklenený kryt pre sklokeramické a indukčné varné panely. Kryt vám navyše vytvorí extra plochu a „nafúkne“ pracovný priestor na kuchynskej linke.

Sklenený kryt stačí položiť na alebo vedľa varného panelu a využiť tento priestor na odkladanie hrncov, krájanie prípadne prípravu porciovanie. Navyše kryt chráni varný panel pred možným poškrabaním alebo iným poškodením.

Vďaka priliehavým gumovým nožičkám kryt pevne priľne k varnému panelu alebo kuchynskej linke, takže pri práci vám nebude utekať. Sklo je odolné voči poškriabaniu a vhodné do umývačky riadu. Jediné na čo treba pamätať – kryt sa dá používať iba na vypnutom alebo vychladnutom panely.

Cena výrobku je 20,65 eur s DPH. Výrobok je dostupný cez webshop značky Electrolux na adrese
http://shop.electrolux.sk/node544.aspx?wscid=14&wssubcid=-1&wspartno=4055024865

Spoločnosť Electrolux je popredným výrobcom domácich spotrebičov a spotrebičov pre profesionálne využitie. Ročne predáva viac ako 40 miliónov výrobkov zákazníkom vo viac ako 150 krajinách. Spoločnosť sa zameriava na inovácie, ktoré sú navrhnuté na základe dôkladného poznania potrieb zákazníkov, od bežných spotrebiteľov po profesionálov. Sortiment výrobkov Electrolux zahŕňa chladničky, umývačky riadu, práčky, sporáky, malé domáce spotrebiče a vysávače predávané pod renomovanými značkami Electrolux, AEG a Zanussi. V roku 2011 dosiahla skupina Electrolux objem predaja vo výške približne 11,3 miliárd EUR a zamestnávala 58 000 zamestnancov. Viac informácií o skupine Electrolux nájdete na www.electrolux.sk alebo v tlačovom centre http://newsroom.electrolux.com/sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Nivám sa darí. V nákupnom centre stúpli tržby v niektorých kategóriách až o štvrtinu KOOPERATIVA prináša nájomné bývanie už aj do Bratislavy – sprístupní 102 bytov v komplexe Ovocné sady Trnávka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.