Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. apríla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Na strednom Slovensku ožívajú zastarané dopravné ihriská a cyklotrasy

BRATISLAVA 23. apríla – Opakovaná viacročná podpora dopravných ihrísk a cyklotrás na strednom Slovensku začína byť viditeľná. Vďaka programu Jazdím bez nehôd, Nadácia Pontis v spolupráci
s Nadačným fondom SSE už štvrtý rok podporuje obnovu cyklotrás a detských dopravných ihrísk. Aj v tomto roku môžu neziskové organizácie, školy a samosprávy opäť prihlásiť svoje návrhy na zlepšenie bezpečnosti detí na cestách, návrhy na rozvoj cyklistiky.

V minulom roku sa napríklad podarilo vybudovať nové dopravné ihrisko v spojenej škole v Belej, ktoré je jediné v okruhu 10 km. Zároveň bola vyznačená cyklotrasa po pôvodnej tankovej ceste s napojením na sieť cyklotrás v Turci. Neziskové organizácie, školy a obce budú môcť navrhnúť projekt, ktorý môže byť podporený až do výšky 5 000 €.

Mestá, školy a neziskové organizácie sa môžu opäť uchádzať o podporu svojich projektov,
ktoré sú zamerané na bezpečnú dopravu, nové dopravné ihriská alebo budovanie cyklotrás či inej nemotorovej dopravy do 24. mája elektronicky cez portál www.darca.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Bol to skateboard či paddleboard? Na tom už nezáleží. Na vašom poistení však áno Stredná odborná škola potravinárska v Nitre: Tradičný recept na moderné vzdelávanie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.