Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. decembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Na slovenský trh vstúpil japonský výrobca liekov Takeda

BRATISLAVA 7. decembra (WBN/PR) – Takeda Pharmaceuticals Company, Osaka, Japonsko prevzala skupinu Nycomed s platnosťou od 1. októbra 2011. Na základe tejto skutočnosti prebieha proces zmeny názvu jednotlivých zastúpení a výrobných závodov Nycomed na nový názov Takeda.

V tejto súvislosti by sme Vás chceli informovať, že zastúpenie spoločnosti Nycomed dňa 28. novembra 2012 zmenilo svoj oficiálny názov na

Takeda Pharmaceuticals Slovakia s.r.o.

Spoločnosť pod svojim novým názvom preberá všetky práva a zodpovednosti pôvodnej spoločnosti bez zmien.

O spoločnosti Takeda
Spoločnosť Takeda má sídlo v japonskej Osake. Je to globálna spoločnosť zameraná na výskum a vývoj najmä v oblasti liekov na liečbu ochorení srdcovo-cievneho systému, cukrovky a onkologických ochorení. Ako najväčšia farmaceutická spoločnosť v Japonsku a jeden z globálnych lídrov v tomto priemysle sa angažovane snaží o lepšie zdravie pacientov na celom svete zavádzaním inovácií v medicíne.

Ďalšie informácie o spoločnosti Takeda sú dostupné na webovej stránke spoločnosti www.takeda.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Slovenskí výrobcovia modernizujú a idú s dobou Slovenský olympijský dom v Paríži prezentuje čerstvo spustená webová stránka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.