Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. marca 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Na Slovensko zavíta austrálska poisťovacia legenda Allan Mannning

BRATISLAVA 12. marca – Držiteľ svetových ocenení za prínos v poisťovníctve, autor 13 odborných kníh so 43 rokmi skúseností manažéra, poistného znalca a pedagóga – taká je vizitka austrálskeho profesora Allana Manninga. Jedna z najvýznamnejších osobností sveta financií navštívi Bratislavu na pozvanie spoločnosti Gratex International už 24. marca tohto roka. Profesor Allan Manning je vo svete známy svojimi trefnými výrokmi a na jeho analýzy dôsledkov živelných katastrof či teroristických útokov vždy nedočkavo čaká celý poistný trh.

Austrálsky poisťovací mág vystúpi 24.3. na tlačovej konferencii určenej slovenským aj zahraničným médiám. Vybraní novinári budú mať možnosť klásť otázky o širokom spektre finančných tém, akými sú poistenie budúcnosti, potenciál biznis poistenia či najčastejšie omyly, ktorých sa ľudia pri poistení

Pozvanie od Gratex International

Allan Manning strávi v Bratislave iba jeden deň, počas ktorého sa stretne s novinármi, zástupcami spoločnosti Gratex International aj významnými osobnosťami poistného a finančného sektora. „Gratex International sa ako jedna z najväčších a najúspešnejších slovenských IT spoločností primárne zameriava na sektor poisťovníctva, v rámci ktorého je profesor Manning oporou Gratexu najmä pri aktivitách na austrálskom trhu. Sme poctení, že profesor Manning prijal pozvanie Gratexu na Slovensko. Veríme, že 24. marec obohatí nielen sféru odbornej publicistiky, ale aj čitateľov z radov širokej verejnosti,“ povedal Peter Dovhun, výkonný riaditeľ spoločnosti Gratex International.

Kto je Allan Manning?

Allan Manning je výkonný riaditeľ konzultačnej spoločnosti LMI Group, pracoval ako topmanažér poisťovní so skúsenosťami v Austrálii, Ázii, v Európe aj v Severnej Amerike. Medzi jeho klientov patrili korporácie ako Amcor, Nestlé, Mitsubushi, Spotless či Toyota. Úspešne riadil vyriešenie jednej z najväčších poistných udalostí v histórii – zatvorenie bane Bougainville Copper v Papui Novej Guinei, s celkovou rezervou na pokrytie poistných nárokov vo výške 1 miliardy dolárov. Pôsobí tiež ako člen Rady poradcov dcérskej spoločnosti Gratex International v Austrálií. „Som šťastný, že patrím k ľuďom, ktorí môžu povedať ‚Milujem svoju prácu‘. Som presvedčený, že poistenie je najdôležitejšia zmluva, ktorú podnikatelia uzatvárajú. Pre väčšinu majiteľov spoločností je ich podnikanie nielen jediným zdrojom príjmov, ale aj dôchodkom či hypotékou pre ich domovy a v neposlednom rade hlavnou, a často aj jedinou, investíciou. Navyše určuje to, kým sú. A to je jednoznačne prípad pre mňa,” prezrádza o svojej práci Allan Manning.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Ďalšie slovenské mestá a obce rozširujú európsky klub vynikajúco spravovaných samospráv. Finále projektu ELoGE Slovensko 2021 ŠKODA rozširuje infraštruktúru nabíjačiek. Wallboxy pribudnú na chatách či v dovolenkových rezortoch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.