Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. septembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Na krásnom modrom Dunaji sú najlepšie párty

BRATISLAVA 17. septembra – Kráčam jeseňou sfarbeným parkom po Vajanského nábreží. Pozerám sa na Dunaj a hľadám tú správnu loď. Už ju vidím. Schádzam po lávke na pontón, kde ma vítajú kolegovia. Kráska v uniforme mi podáva šampanské a elegantným pohybom mi naznačuje, aby som vstúpila na palubu. Kapitán s briadkou, ako vystrihnutý z ilustrácií knižiek od Charlesa Dickensa, mi podáva ruku. Chlapský stisk, beťársky úsmev a už je pri mne steward, ktorý ma ponúka jedlom a pitím. Kráčam po schodoch na hornú palubu, odkiaľ sa ozýva hudba a vrava. Za kormidlom zábavy stoja jednoznačne profíci, starí harcovníci – gitara, basa, bicie, spev a už sa vlníme na tanečnom parkete. Ani som nepostrehla, že je už polnoc. Hýbeme sa, plavíme sa, hrad, mosty, Ufo, svetlá Bratislavy – úžasné, všetci si to užívame… toto nie je úryvok z románu pre ženy, to je zážitok, ktorý Vám ponúkame – Párty na lodi

Spoločnosť Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s. má vo svojej flotile 6 lodí rozličných typov a kapacít. Okrem pravidelných liniek rýchloloďou medzi Bratislavou a Viedňou alebo vyhliadkových plavieb v Bratislave a okolí, ponúka prenájom lodí na chartrové plavby a transfery. Ucelené skupiny, firmy a cestovné kancelárie tak majú možnosť výberu destinácie, času odchodu a programu.

Plavby pre každú príležitosť
Výhodou prenájmu lode je výber trasy a čas plavby podľa želania. Samozrejmosťou je catering a rôzne doplnkové programy, ako sú hudobná produkcia, odborné výklady počas plavby, prehliadky so sprievodcom, transfery loď-hotel, atď. Vytvára to možnosť usporiadať rôzne spoločenské podujatia – firemné akcie, večierky, recepcie, rodinné oslavy, promócie, svadby, uskutočniť dopravu osôb alebo si “len tak” urobiť pekný výlet. Vianočné večierky pomaly klopú na dvere a tento jedinečný zážitok môže byť tým pravým darčekom s prekvapením.

Obrazom: Vyhliadková plavba po Dunaji
https://sita.sk/fotogaleria/plavba-po-dunaji/39486-fotogaleria.html

Reštauračná loď ŽILINA
Pripravujete večierok pre svojich kolegov, rodinu alebo známych? Práve Reštauračná loď ŽILINA je to správne miesto počas celého roka. Príjemná spoločnosť, delikátne jedlo a program plný zábavy, doplnený pohodlnou plavbou po Dunaji, čo spolu vytvára perfektnú kombináciu na nezabudnuteľný zážitok.

Plavidlo je rozdelené na dve uzavreté paluby. Na hlavnej palube sa nachádza bar a k dispozícii je aj salónik v prednej časti lode. Horná paluba prechádza do otvorenej terasy. Kuchyňa umožňuje pripraviť široký sortiment výborných jedál podľa Vašich požiadaviek. Kapacita lode je 120 pasažierov.

Hlavný nástup na loď je na bratislavskom nábreží v Osobnom prístave. Loď môže vyplávať aj z iného kotvišťa. Najčastejšie trasy sú Devín, Bratislavský okruh, Čunovo, Hainburg a Viedeň. Loď sa nemusí plaviť počas celej akcie, môže byť ukotvená na pontóne. Avšak počas plavby má šéf istotu, že mu počas dlhého príhovoru nikto neutečie.

Starosti nechajte na nás
Zabezpečíme pre Vás komplexné služby a realizáciu akcií podľa Vašich predstáv. Spolu s Vami naplánujeme trasu plavby a kotvenia lode. Poradíme Vám pri zostavovaní jedálneho lístka a výbere doplnkového programu, hudobnej produkcie alebo rôznych vystúpení. Naše lode sa stanú výnimočnou súčasťou podujatia, ktoré organizujete. Najlepšie eventy sú na Dunaji.

Pre viac informácií o plavbách, programoch a ďalších službách

Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s.
Fajnorovo nábrežie 2
811 02 Bratislava
Tel.: +421 (2) 529 32 224
Fax: +421 (2) 529 32 231
E-mail: charter@lod.sk
www.lod.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Zážitok z adventných trhov: Vyberáme tie najkrajšie v Dolnom Rakúsku Český módny e-shop VUCH expanduje na slovenskom trhu. V Bratislave otvoril prvú kamennú predajňu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.