Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. decembra 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Na KLINGERKU sa oplatí počkať

Komplex bude pozostávať z dvoch budov, jednej veže s 36 podlažiami a nižšej 11 podlažnej časti. Cenovo dostupné bývanie vrátane štandardu a DPH od 2 200 EUR/m2, skúsenosti J&T REAL ESTATE, a.s. a dokonalé dispozície bytov vytvárajú z KLINGERKY výnimočné bývanie.

KLINGERKA bude ohraničená Prístavnou, Plátenníckou, Valchárskou a Súkenníckou ulicou. „Táto lokalita transformuje, rozvíja a dopĺňa súčasné centrum mesta. KLINGERKA zhodnotí pozemok tak, aby bol zohľadnený urbanistický kontext pripravovaného rozvoja novej mestskej štruktúry, “ vyzdvihuje potenciál lokality výkonný riaditeľ J&T REAL ESTATE Pavel Pelikán. KLINGERKA bude mať výbornú polohu. Vyrastie v pešej dostupnosti historického centra mesta, autobusovej stanice a nákupnej galérie Eurovea. Štýlová dominanta ponúkne obyvateľom moderné bývanie vo výškach, kvalitné materiály i pekné výhľady. Samozrejmosťou bude verejný park s ihriskom a športoviská na viac ako 4 000 m2.

KLINGERKA ponúkne takmer 400 bytov a približne 10 000 m2 administratívnej plochy vysokého štandardu s certifikátom Breeam Excellent. Realizácia prebehne v jednej etape. Byty a kancelárie budú prepojené parkovacím domom. Ten poskytne obyvateľom, užívateľom aj návštevníkom viac ako 600 parkovacích miest. „V KLINGERKE zúročíme naše skúsenosti z predchádzajúcich úspešných projektov. Postavili sme najvyššie obytné veže na Slovensku Panorama City, ktoré si svojím riešením a kvalitou získali obdiv odbornej, ako aj dôveru laickej verejnosti. Odbornosť a proklientskú orientáciu sme preukázali už niekoľkokrát a inak tomu nebude ani pri KLINGERKE, “ konštatuje Pavel Pelikán.

Predaj sa spúšťa začiatkom roka 2017 a bývať môžete už v roku 2019.
Viac informácií nájdete už čoskoro na webovej stránke www.klingerka.sk

Na KLINGERKU sa oplatí počkať!

Profil J&T REAL ESTATE, a.s.
Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí s viac ako osemnástimi rokmi skúseností medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov naprieč všetkými segmentmi realitného trhu si zároveň vybudovala pevnú pozíciu v konkurencii najvýznamnejších developerov v strednej Európe. Portfólio aktivít J&T REAL ESTATE, a.s. zahŕňa realizáciu kancelárskych (245,000 m2), rezidenčných (200,000 m2), maloobchodných (30,000 m2) ako aj logistických a priemyselných projektov (180,000 m2). Medzi významné skúsenosti patria zákazky v rámci hotelierstva a rozvoja cestovného ruchu (100,000 m2). Svoje aktivity rozvíja J&T REAL ESTATE, a.s. aj na českom realitnom trhu a v Rusku.

Najvýznamnejšie projekty J&T REAL ESTATE:
River Park (Bratislava), Panorama City (Bratislava), Zuckermandel (Bratislava), Kadashevskaya Naberezhnaya (Moskva), Rezidencie Karloveské Rameno (Bratislava), Zelené Terasy Devín (Bratislava), Rezidencie Jeseniova (Praha), Rezidencie Kampa (Praha), Westend Square (Bratislava), Westend Gate (Bratislava), Prosek Point (Praha), Grandhotel Kempinski High Tatras (Štrbské pleso), Kempinski Hotel River Park (Bratislava), Hotel Baltchug Kempinski Moscow (Moskva), Logistický park PSA Peugeot Citroën (Trnava), Logistický park Volkswagen DNV (Bratislava)
www.jtre.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

xa

K téme

KLINGERKA má právoplatné stavebné povolenie Novinka v PLANEO Elektro: Zbierajte body a ušetríte za nákup!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.