Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. novembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Mýtus prekonaný: slovenský maloobchod expanduje

BRATISLAVA 13. novembra – Modernú maloobchodnú prevádzku CENT Supermarket CBA s poradovým číslom jedenásť, dnes ráno otvorili v Rimavskej Sobote. CBA Slovakia z Lučenca, spoločnosť s čisto slovenským kapitálom, tak potvrdila ambíciu expandovať a uviesť do prevádzky do konca roka päť obchodov CENT Supermarket CBA. Nové obchody už sú v Slovenskej Ľupči, Banskej Štiavnici, Partizánskom a Senci.

„Veríme, že v predvianočnom čase ponúkneme obyvateľom Rimavskej Soboty a okolia na ploche 400m2kombináciu výhodnej ceny a kvality v podobe vyše 6-tisíctovarových položiek. Uvedomujeme si, že našimi zákazníkmi sú najmä rodiny, preto im prinášame jednak dostatočne širokú ponuku, a jednak veľký výber čerstvých potravín. Ako slovenská spoločnosť kladieme dôraz na vysoký podiel kvalitných domácich produktov. Medzi našich dlhoročných partnerov patria slovenské spoločnosti ako McCarter, Agro-Movino, I.D.C. Holding a ďalší, s ktorými máme dlhodobé korektné dodávateľsko-odberateľské vzťahy. Sme právom hrdí , že v našich prevádzkach nájdu zákazníci najviac slovenských výrobkov,“ povedal Vladimír Kocúrek. viceprezident spoločnosti CBA Slovakia s.r.o., ktorá prevádzkuje dnes najväčšiu sieť 335 samoobslúh na Slovensku.

Vizuálne príťažlivý obchod, je vlajkovou loďou novej tváre supermarketov CBA Slovakia. CENT Supermarket má racionálne sekčné členenie predajného priestoru s dôrazom na čerstvý sortiment a nové grafické dizajnové prvky. Okrem tovaru ponúka služby ako Cashback, teda výber hotovosti pri pokladni aj DobiCredit, čiže dobitie kreditu predplatených SIM-kariet. „Našou ambíciou je priniesť vyššiu kultúru nakupovania do regiónov, a zároveň podporovať domácich, často iba lokálnych, výrobcov,“ potvrdzuje V. Kocúrek.

CENT Supermarket CBA je jedným z troch formátov v sieti, ktorá má dnes 335 predajní. CBA POTRAVINY, DISKONT CBA a CENT Supermarket CBA dopĺňa ešte štvrtý formát, unikátny festivalový supermarket FEST Market CBA.

O CBA Slovakia
Obchodná spoločnosť CBA Slovakia, s.r.o. Lučenec vznikla v roku 2003, aj keď podnikateľské aktivity jej zakladateľov siahajú až do roku 1992. V súčasnosti prevádzkuje dva veľkoobchodné sklady a 335 maloobchodných prevádzok po celom území SR, členených do troch hlavných maloobchodným reťazcov CBA Potraviny, Cent Supermarket CBA a Diskont CBA. Prevádzkuje tiež štvrtý formát, unikátny festivalový supermarket FEST Market CBA. Spoločnosť zamestnáva približne 2 400 zamestnancov a je členom nákupnej aliancie CBA SK.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Držte sa svojich detí, aby ste ich nestratili! So zmenou zlých návykov netreba čakať na začiatok roka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.