Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. mája 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Mrazivý triler, ktorý vám nedá spať!

BRATISLAVA 26. mája – Mrazivá detektívka, ktorú nebudete schopní odložiť! Nemusel by sa za ňu hanbiť ani Stephen King. S módnou vlnou severského krimi síce nemá nič spoločné, no zimomriavky vám rozhodne spôsobí.

Z detektívky Mráz na vás dýchne mrazivý dych Pyrenejí, kde sú zimy kruté a nič zvláštne sa nedeje. Nachádza sa tam aj mestečko Saint-Martin-de-Comminges.
Jedného dňa tam pracovníci elektrárne nájdu mŕtvolu koňa bez hlavy zavesenú na stožiari lanovky, ktorá je tam jedinou prístupovou cestou. Nie je to obyčajný kôň – patrí totiž miestnemu magnátovi Erikovi Lombardovi.
Vyšetrovanie zverili Martinovi Servazovi, veliteľovi kriminalistickej jednotky v Toulouse.

V tom čase prichádza do neďalekého Wargnierovho inštitútu, v ktorom zadržiavajú mimoriadne nebezpečných duševne chorých vrahov, psychologička Diana Bergová. Tá zakrátko odhalí, že riaditeľ ústavu používa neortodoxné metódy.

Skúsený vyšetrovateľ Servaz na mŕtvole koňa identifikoval DNA, ktorá patrí jednému z chovancov inštitútu, ktorý je však tak zabezpečený, že nie je možné, aby sa niekto odtiaľ dostal von.
A o niekoľko dní sa nájde prvé mŕtve ľudské telo. Martin Servaz musí využiť všetky schopnosti, aby odhalil desivé tajomstvo…

Vyše 600-stranová kniha Mráz od Bernarda Miniera je podľa hodnotenia The Sunday Times jeden z 50 najlepších trilerov z celého sveta za posledných päť rokov. „Absolútne mimoriadny medzinárodný bestseller, ktorý vám nedá spať,“ napísal Publishers Weekly. Bernard Minier dostal za knihu prestížnu Crime Novel Price.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Odrezaní od sveta v lyžiarskom stredisku. Triler Triaška Na plátne Nostalgie Ermitáž, Prado i predpremiéra z Cannes

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.