Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. októbra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

MOST-HÍD: K návrhu zákona o regulácii prednostných vyšetrení

BRATISLAVA 29. októbra – Dnes sa konal v budove NR SR brífing Bélu Bugára, predsedu strany Most-Híd a Józsefa Nagya, poslanca NR SR za stranu Most-Híd k návrhu zákona o regulácii prednostných vyšetrení.
Predseda strany Béla Bugár povedal, že je veľmi rád, že tento návrh sa dostal do parlamentu, lebo chráni záujmy pacientov. József Nagy, poslanec NR SR poukázal na neudržateľnosť praxe, kde niektorí lekári uprednostňujú niektorých pacientov aj mimo stanoveného času na prednostné vyšetrenie na úkor čakajúcich pacientov.
Most-Híd bude monitorovať dodržiavanie zákona a ak dôjde k obchádzaniu predpisov zákonných ustanovení, strana podá do NR SR návrh, ktorý napevno stanoví čas na prednostné vyšetrenie.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Strana SPOLU: Teraz sa jasne ukáže, kto to myslí so zavedením hmotnej zodpovednosti verejných činiteľov vážne Inžinierska cena 2020 – Poznáme víťaza najlepšej diplomovej práce

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.