Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. augusta 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Módny PRIMI EVENING – večierok v srdci Košíc

Pred pár dňami ožilo centrum Košíc módou, krásnymi modelkami, dokonalou gastronómiou Primi a v Story Hoteloch s umeleckými príbehmi z histórie mesta.

Metropola východu privítala posledný štvrtok v mesiaci známe missky priamo na svojej promenáde. Miss Slovensko 2015 Lujza Straková, Miss Pierot Slovensko 2015 Simona Leskovská, 1. Vice Miss Slovensko 2016 Michaela Meňkyová a finalistka Miss Slovensko 2016 Viktória Erdélyiová sa spolu s ďalšími modelkami predviedli pred hosťami obľúbenej reštaurácie a baru PRIMI, ktorá praskala vo švíkoch. Známe tváre z celého Slovenska boli počas noci ubytované na výnimočných miestach. V jedinečných izbách stvárnených umelcami pre projekt Košice Story Hotel, ktoré ponúkajú možnosti výnimočného a zážitkového ubytovania v rámci mesta.

Rafinované modely od návrhárky Janky Jurčenko povyšujú ženskú krásu na niečo nadpozemské. Zvýrazňujú jemnosť, ktorá zo žien robí dámy, preto pôsobia niektoré modelky v jej modeloch, ako vznešené princezny dnešnej doby.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Výstava Tradícia netradične: Ľan a konopa Lákavé zľavy a bohatý program. Príďte si užiť jarný nákupný event

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.