Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. septembra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Miss AquaCity Poprad 2012

BRATISLAVA 6. septembra – Pod záštitou Regiónu Vysoké Tatry sa aj tento rok organizuje súťaž Miss AquaCity 2012. Pre mladé dámy je nielen skvelou príležitosťou pre na získanie skúseností a zážitkov, ale pri splnení základných predpokladov pre účasť v tejto súťaži, aj možnosťou získať priamu vstupenku na celoslovenské semifinále Miss Slovensko, ktorú organizuje agentúra Forza a exkluzívne ceny od našich reklamných partnerov, ktorí tento projekt podporujú, fotobook od agentúry Elite Promotion a veľa ďalších lukratívnych cien.

Základné kritéria sú vek od 17 – 25 rokov a výška 170 cm. Prihlášky posielajte na adresu miss@aquacity.sk spolu s vyplnenými údajmi (meno, priezvisko, kontakt a fotku celej postavy + tváre). Termín druhého kastingu je 9.9.2012 v kongresových priestoroch AquaCity Poprad na 3. poschodí od 13.00.

Všetky finalistky sa počas svojej prípravy zúčastnia sústredenia a prípravy v luxusnom hoteli Mountain View **** v AquaCity Poprad. Slávnostný galavečer Miss AquaCity 2012 sa uskutoční 16.novembra 2012 v kongresovej sále. Počas galavečera je pripravený zaujímavý program a profesionálna módna show od módnych návrhárok Jany Jurčenko a Blanky Imrovej BI Fashion.

Viac informácií na www.aquacity.sk alebo FACEBOOK Aquacity Poprad

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Posledná šanca prihlásiť sa do nového ročníka Miss Slovensko 2023! Ako zvláda umenie ikebany, skladanie origami, či tradičný čajový rituál? Podporte aj vy našu Slovenku na súťaži v Tokiu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.