Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. apríla 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

METRO hľadá Dobrého podnikateľa

BRATISLAVA 25. apríla – Poznáte podnikateľov, ktorí majú víziu aj dobré srdce? Podnikateľov, ktorí pomáhajú ostatným? Práve im chce spoločnosť METRO podať pomocnú ruku, a zároveň ich odmeniť za úsilie, ktoré vynakladajú pre svoje okolie aj nad rámec vlastných podnikateľských zámerov. S týmto cieľom METRO vyhlasuje pilotný ročník súťaže Dobrý podnikateľ.

METRO tento rok slávi 50. výročie svojho partnerstva s nezávislými podnikateľmi – a pri tejto špeciálnej príležitosti vyhlasuje súťaž METRO Dobrý podnikateľ 2014. Ak patríte medzi tých, ktorí do svojho podnikania dávajú srdce a ich príbeh môže byť inšpiráciou aj pre ostatných, prípadne poznáte dobrého podnikateľa vo svojom okolí, s prihlasovaním

„Drobní podnikatelia sú kľúčoví pre zamestnanosť a rozvoj slovenských regiónov. Často sú to pritom ľudia, ktorí nad rámec svojho podnikania robia aj niečo navyše pre svoje okolie, obec, komunitu. Vážime si všetkých, ktorí si vedia nájsť čas zastaviť sa a rozhliadnuť, čo ich susedia a ich región potrebuje. Súťažou METRO Dobrý podnikateľ chceme zviditeľniť ich prácu, pomôcť im v ich úsilí a dať im najavo, že v tom nie sú sami,“ hovorí Martin Jaroš, communications manager METRO.

Do súťaže, ktorej hlavnou výhrou je suma 5.000  a veľký mediálny priestor pre víťazného Dobrého podnikateľa, sa môže prihlásiť alebo byť nominovaný každý bezúhonný podnikateľ či majiteľ firmy do 30 zamestnancov pôsobiaci na území Slovenska.

Držiteľ ocenenia Dobrý podnikateľ sa bude vyberať v dvoch fázach. Tou prvou je verejné hlasovanie, v ktorom môžu ľudia od 21. apríla do 30. júna 2014 z podnikateľských príbehov uverejnených na webe súťaže www.dobrypodnikatel.sk vybrať 10 najpopulárnejších. Počas tohto obdobia sa budú tiež dopĺňať nové nominované príbehy. Z tejto TOP 10 následne vyberie samotného víťaza porota zostavená z rešpektovaných podnikateľských osobností:

Miroslav Trnka, zakladateľ Eset a nadácie Zastavme korupciu
Klaudia Valušková, podnikateľka v autobiznise (Auto Valušek), filantrop
Jana Karelová, riaditeľka Človek v ohrození, biznis kouč
Pavol Benčík, majiteľ siete Bencik Culinary Group
Martin Jaroš, communications manager METRO Cash & Carry SR

VIDEO: METRO Dobrý podnikateľ 2014
http://www.youtube.com/watch?v=TX8GuQrdZW0#t=11

Na odmenu v hodnote 200  sa môže tešiť aj každý z desiatich finalistov. Mediálnu podporu najlepším poskytne aj partner súťaže – Rozhlas a televízia Slovenska. Slávnostné vyhlásenie výsledkov a odovzdanie ocenenia prebehne počas galavečera začiatkom októbra 2014. Do súťaže METRO Dobrý podnikateľ 2014 môžete seba alebo podnikateľov zo svojho okolia nominovať už dnes prostredníctvom online formulára na www.dobrypodnikatel.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Obchodníci zo SAMO informovali o možnostiach duálneho vzdelávania. Záujem zo strany žiakov bol enormný Generálny riaditeľ METRO Cash & Carry Karoly Szalai: Úspech v predaji potrebuje silnú symbiózu s dodávateľmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.