Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. novembra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Memorandum členov ZOCR SR

BRATISLAVA 28. novembra – Členovia zväzu obchodu a cestovného ruchu SR na svojom Valnom zhromaždení, ktoré sa konalo dňa 27. novembra 2014 v Rajeckých Tepliciach, prijali a schválili nasledovné memorandum:

Memorandum členov Zväzu obchodu a cestovného ruchu SR zo zasadnutia Valného zhromaždenia konaného dňa 27. novembra 2014 v Rajeckých Tepliciach

Dňa 27. 11.2014 sa konalo Valné zhromaždenie Zväzu obchodu a cestovného ruchu SR, ktoré sa zaoberalo hodnotením činnosti zväzu v roku 2014 a hlavnými úlohami pre rok 2015 a budúce obdobie.

Valné zhromaždenie ZOCR SR schválilo hlavné zámery pre činnosť zväzu s tým, že prijalo verejné vyhlásenie, v ktorom sa zväz obchodu pripája k aktívnej podpore výroby a predaja slovenských výrobkov a osobitne k podpore predaja slovenských potravinárskych výrobkov pod Značkou kvality SK.
V spolupráci s dodávateľmi a príslušnými inštitúciami a štátnymi orgánmi bude zväz pôsobiť tak, aby sa vytvoril čo najširší synergický efekt pre predaj slovenských výrobkov a ekonomiku Slovenska.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

PSS potvrdzuje svoj dlhodobo zodpovedný postoj k prírode a podnikaniu Historický projekt obnovy lesov ušetrí milión ton CO2, spúšťa ho skupina VELUX a WWF

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.