Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. mája 2016 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Medzinárodný strojársky kooperačný deň 2016

BRATISLAVA 11. mája – Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) organizuje pre v rámci 23. Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre Medzinárodný strojársky kooperačný deň 2016, ktorý ponúkne slovenským a zahraničným podnikateľom možnosť v jeden deň a na jedom mieste zúčastniť sa:

• B2B rokovaní so svojimi potenciálnymi partnermi
• Sprievodného podujatia Sourcing day – možnosť zapojiť sa do subdodávateľského reťazca 4 nadnárodných spoločností
• Priemyselného diskusného panelu Revue priemyslu Strojárstvo v digitálne prepojenej dobe

Podujatie je zamerané na podnikateľské subjekty, ktoré ponúkajú alebo hľadajú technológie, nástroje a riešenia pre svoje aktivity v oblasti strojárstva a nadväzujúcich produkčných odvetví, pričom poskytne priestor na prezentáciu spoločností, ich výrobného portfólia a na nadviazanie nových obchodných kontaktov a vzájomnej spolupráce počas B2B rokovaní s potenciálnymi partnermi zo Slovenska a ďalších krajín.

Sprievodné podujatie Sourcing day ponúkne jedinečnú príležitosť zapojiť sa do subdodávateľského reťazca 4 významných nadnárodných spoločností:

– SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.
– KTP GROUP
– CCS GROUP
– HESCON

Súčasťou kooperačného dňa je priemyselný diskusný panel pod záštitou Revue priemyslu, B2B magazínu pre výrobný priemysel Strojárstvo v digitálne prepojenej dobe, zameraný na aspekty očakávanej implementácie princípov, známych ako Industry 4.0 do reálnej priemyselnej praxe v strojárstve. Predmetom diskusie budú digitálne prepojené činnosti priemyselných firiem z troch rôznych uhlov – z hľadiska výroby, produkčnej logistiky a elektronického B2B obchodu. Rečníkmi v paneli budú zástupcovia vedúcich spoločnosti v týchto oblastiach, ktorí budú hovoriť o súčasnom stave rozvoja a očakávanom vývoji v každej z oblastí:

• Prepojená automatizovaná výroba – Martin Morháč, generálny riaditeľ, Sova Digital
• Zásobovať roboty nemusí byť úloha pre ľudí – Jiří Ovesný, Senior Intralogistic Specialist, Still SR
• Compliance ako dôležitý faktor úspechu v digitálnom B2B obchode – Martin Pohanka, Senior Key Account Manager, Bureau van Dijk
• Martin Adamička, Vedúci oddelenia závodové plánovanie logistiky, Volkswagen Slovakia

KEDY a KDE
25. mája 2015, 9:00 – 16:30
Nitra, Areál Agrokomplex, Pavilón K
KONTAKT:
matchmaking@sario.sk

Viac informacii: http://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/medzinarodny-strojarsky-kooperacny-den-2016

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Koľko ste ochotný obetovať pre naozajstnú pravú lásku? Majalésy, koncerty, dni remesiel i vína. Rezort Piešťany pozýva v máji aj na svetovú výstavu a otvorenie letnej kúpeľnej sezóny

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.