Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. augusta 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Medusa Group zabezpečí stravovanie pre Volkswagen Slovakia

BRATISLAVA 15. augusta – Volkswagen Slovakia (VW SK) a slovenská spoločnosť Medusa Group, oficiálne odštartovali spoluprácu. Najväčšia gastronomická skupina na Slovensku bude zabezpečovať stravovanie pre viac ako 9 400 zamestnancov najväčšieho výrobcu automobilov na Slovensku.

„Chceme, aby ponuka pre našich zamestnancov obsahovala čo najčerstvejšie potraviny, pokiaľ možno od lokálnych dodávateľov, najkvalitnejšie suroviny, servis na úrovni i kultúru stravovania. Medusa Group nás svojimi výsledkami, skúsenosťami i ponukou presvedčila. Po 22 rokoch spolupráce so zahraničnými stravovacími firmami sme tak spravili dôležitý krok,“ povedal Wilfried von Rath, člen predstavenstva VW SK pre personálnu oblasť pri oficiálnom otvorení jednej z reštaurácií.

Medusa Group bude zabezpečovať stravovanie v siedmich stravovacích prevádzkach v bratislavskom a jednej v martinskom závode VW SK. Denne sa v nich vydávajú raňajky, obedy i večere a prestravujú sa tu tisícky zamestnancov VW SK i dodávateľských firiem.

„Poskytovať služby pre Volkswagen Slovakia je pre nás veľkou výzvou, inšpiráciou a zároveň príležitosťou ukázať naše kvality a schopnosti vo všetkých segmentoch gastronómie. Verím, že budeme natoľko presvedčiví a dlhodobo stabilní, tak ako to dokážeme v oblasti reštaurácií,“ uviedol pri príležitosti oficiálneho odštartovania spolupráce Peter Štecko, šéf Medusa Group.

Volkswagen Slovakia pôsobí na Slovensku už viac ako 21 rokov. Od roku 1991 vyrobil viac ako 3 milióny vozidiel. Patrí k najväčším exportérom, investorom i zamestnávateľom v súkromnom sektore na Slovensku. Zamestnáva viac ako 9 400 ľudí. V závode v Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Volkswagen up!, SEAT Mii, ŠKODA Citigo, karosérie Porsche Cayenne a prevodovky, v Martine komponenty pre podvozky a prevodovky a v Košiciach pripravuje vozidlá na export do Ruska.

Medusa Group je najväčšou gastronomickou skupinou na Slovensku. Vznikla v roku 2003 a jej prvou reštauráciou bola rovnomenná Medusa v historickom centre Bratislavy. Ešte v tom istom roku bol vytvorený koncept samoobslužných reštaurácií Presto. Dnes prevádzkuje skupina na Slovensku a v Rakúsku viac ako dvadsať vlastných gastrozariadení, v ktorých pracuje vyše 800 zamestnancov. Spomedzi nich je päť jedální Presto. K nim pribudlo v auguste 8 stravovacích zariadení VW SK.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

V logistickom centre Amazon v Seredi pripravia 26 000 porcií jedla každý mesiac Spoločnosť YIT Slovakia prezrádza prvé meno nájomcu Pradiarne 1900 a prvú budúcu reštauráciu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.