Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. októbra 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Máte zaujímavý komunikačný projekt?

Uzávierka súťaže Hermes Komunikátor roka 2017 je 31. októbra.

Bratislava, 20.10.2017 – Súťaž Hermes Komunikátor roka hodnotí nielen komunikáciu inštitúcií so zákazníkom ako celok – na základe výsledkov kvantitatívneho prieskumu MEDIAN SK a hlasovania verejnosti, ale aj jednotlivé komunikačné kampane. Do súťaže sa môžu prihlásiť kampane, ktoré prebiehali v období medzi januárom a októbrom 2017.

Ocenenie Cena agentúry 2017 získajú víťazi každej z hodnotených kategórií: Krízová komunikácia, Starostlivosť o klienta, Najlepší interiér predajného priestoru, Najefektívnejšie využitie nových médií, Inovatívny marketingový prístup a Interná komunikácia.

Prihlásené práce hodnotia garanti projektu Hermes Komunikátor roka 2017 – odborníci z oblasti marketingovej komunikácie, médií a marketingových prieskumov, spolu so zástupcami usporadúvacej agentúry, ktorá projekt organizuje.

Spoločnosti sa môžu do súťaže zapojiť len do 31. októbra. Výsledky budú vyhlásené 9. novembra 2017 na slávnostnom odovzdávaní ocenení v Bratislave.

Viac informácií na www.cenyhermes.sk.

O PROJEKTE

HERMES KOMUNIKÁTOR ROKA je jediné ocenenie pre najlepšie komunikujúcu inštitúciu v Slovenskej republike so zákazníkom. Viac info na www.cenyhermes.sk.

Odbornými garantmi projektu sú Prof. PhDr. Pavel Horňák, PhD., vedúci Katedry marketingovej komunikácie Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, Ing. Jindřich Bardon, programový manažér a analytik výskumu sr., Slovenský rozhlas RTVS a Mgr. Josef Fišer, obchodný a marketingový riaditeľ, MEDIAN SK, s.r.o.

K téme

Vzrušujúca a dobrodružná historická romanca Tajomné dedičstvo Jakub Prachař o filme Franta mimozemšťan: Ide o jednu z mojich najživotnejších rolí (rozhovor)

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.