Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. augusta 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Máte doma malých golfistov? Poďte s nimi do Auparku

BRATISLAVA 2. augusta – Bratislavský Aupark pripravil pre svojich najmenších návštevníkov príjemné letné prekvapenie. Detské ihrisko sa rozrástlo o nový minigolf.

Obľúbené detské ihrisko bratislavského Auparku, neďaleko Sadu Janka Kráľa, sa rozšírilo o novú lákavú atrakciu. Je ňou minigolf – obľúbená forma zábavy malých i veľkých. Svoj cit pre hru a presnosť si budú môcť záujemcovia vyskúšať na deviatich stanovištiach. Súčasťou ihriska je, prirodzene, aj požičovňa minigolfových palíc a loptičiek. Zmerať sily si tak môžu nielen najmenší, ale aj ich rodičia, a to úplne zadarmo.

Minigolf je k dispozícii každý deň, s tým, že požičovňa je otvorená od 10:00 do 19:00 hod. Okrem vybavenia minigolfu ponúka aj bicykle, kolobežky a cez víkend aj kolieskové korčule. Ako bonus získate ochranné prilby a chrániče. Cez víkend sa deti s nadšením pre korčuľovanie môžu tešiť na inline škôlku, kde ich vyškolení inštruktori naučia základy tohto obľúbeného letného športu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

On je futbalová hviezda, ona jeho šéfka. A bude to poriadne iskriť! Michael Kolář a jeho triky pre lepšiu jazdu na e-biku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.