Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júla 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

MALL.SK značka kvality a spoľahlivosti

Internetový obchod s najširšou ponukou na Slovensku si získal dôveru tak svojich zákazníkov, ako aj odborníkov z odvetvia, a môže sa pýšiť niekoľkými cenami a certifikátmi.

Známy e-shop MALL.SK pôsobí na území Slovenska už jedenásty rok a za toto obdobie si vybudoval pevné postavenie na trhu. Svoje miesto potvrdzuje každou jednou vybavenou objednávkou a tisíckami spokojných zákazníkov. Jedným z ocenení, ktoré je dôkazom kvality a spoľahlivosti služieb, je cena popularity v súťaži ShopRoku 2015. „Obhájenie titulu v súťaži Shoproku 2015 si neskutočne vážime. Je to ocenenie, o ktorom rozhodujú priamo naši zákazníci a ich spokojnosť je pre nás prioritou“, hovorí riaditeľ spoločnosti Marek Čičmanec.

Tento rok udelili slovenskí spotrebitelia a komisia expertov spoločnosti aj cenu Slovak Superbrands Award 2016. Pod záštitou Brand Council rozhodla expertná skupina, ktorej členmi sú uznávaní slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy, že MALL.SK patrí do skupiny elitných značiek. Ocenenie Superbrands je známkou napredovania a zvyšovania hodnoty značky a pre zákazníkov zárukou kvality a dobrého rozhodnutia.

Hodnotenie kvality služieb internetových obchodov zastrešuje aj Slovenská asociácia pre elektronický obchod. Pod jej záštitou sa MALL.SK stal držiteľom certifikátu SAEC – Bezpečný nákup, ktorý je zábezpekou bezpečného nákupu.

Viac o oceneniach a smerovaní MALL.SK sa dozviete na www.mall.sk/ocenenia

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Úloha českého národného pivovaru varením piva nekončí, hovorí Aleš Dvořák z Budvaru Slovenský Vacuumlabs pomohol vytvoriť unikátnu CO2 kalkulačku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.