Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. novembra 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Malé podniky majú možnosť znížiť svoje tlačové náklady

· Konica Minolta ponúka doposiaľ najjednoduchšie riešenie pre monitoring a zabezpečenie tlače
· Nová aplikácia nevyžaduje vlastný server ani stálu IT podporu

Bratislava, 16. november 2015 – Zákazníci Konica Minolta môžu získať väčšiu kontrolu nad svojimi tlačovými nákladmi a dosiahnuť úspory až 30% ročne. Umožní to nový nástroj na evidenciu a automatický reporting vytlačených a kopírovaných dokumentov. Aplikácia bONZ nevyžaduje server ani prítomnosť firemného IT špecialistu. Je preto vhodná najmä pre menšie firmy, ktoré si nemôžu dovoliť investovať do náročnejších riešení.

„Služby sledovania tlačovej prevádzky sú najčastejšou požiadavkou našich zákazníkov. Presný monitoring tlače vedie k zvýšeniu zodpovednosti užívateľov a je možné ho použiť k rozúčtovaniu nákladov na jednotlivé strediská. Týmto spôsobom je možné znížiť tlačové náklady takmer o tretinu,“ povedal Tomáš Kopecký, produktový manažér Konica Minolta Slovakia.

„Pre menšie spoločnosti bola často prekážkou vyššia obstarávacia cena a IT náročnosť doterajších riešení. Preto sme vyvinuli jednoduchú a cenovo úspornú aplikáciu, ktorú je možné ľahko nainštalovať priamo do multifunkčného zariadenia, a ktorá nevyžaduje žiadnu ďalšiu investíciu do samotného serveru.“

Novú funkciu slúžiacu na automatické sledovanie prevádzky tlačových zariadení môžu využiť aj zákazníci s jedným multifunkčným prístrojom. Je vhodná pre drobné organizácie, akými sú napríklad advokátska kancelária, malé obce či detašované pracoviská veľkých firiem, ktoré nedisponujú vlastným IT špecialistom alebo oddelením.

Prehľad o využívaní tlačových prístrojov jednotlivými užívateľmi je každý mesiac automaticky zasielaný mailom vopred určenej osobe. „Funkcia bONZ taktiež zvyšuje zabezpečenie tlačených a kopírovaných dokumentov. Povinná autorizácia užívateľov totiž zabraňuje nepovolaným osobám v manipulácii s citlivými informáciami,“ dodal T. Kopecký. Novú aplikáciu je možné nainštalovať do väčšiny multifunkčných zariadení Konica Minolta formátu A3.

O spoločnosti Konica Minolta

Konica Minolta, Inc. patrí medzi celosvetových lídrov na trhu poskytovateľov produktov, služieb a riešení v oblasti tlače, dokumentov a ich spracovania. Pôsobí v 49 krajinách po celom svete a zamestnáva dokopy 41 600 zamestnancov. Hlavnou filozofiou spoločnosti je vytvárať nové hodnoty inováciami a uľahčovať tak ľuďom prácu a skvalitňovať život aj pre budúce generácie spoločnosť. Jej hlavná centrála sídli v Tokiu, európska centrála sa nachádza v Hannoveri. Rýchly vývoj všetkých technológií zaisťuje viac než 26 vývojových a technických centier.

O Konica Minolta Slovakia

Konica Minolta Slovakia pôsobí na Slovensku od roku 1990. Jej hlavným poslaním je poskytovanie komplexných tlačových riešení a technológií. Multifunkčné zariadenia a produkčné zariadenia sú vhodné tak pre kancelárske prostredie, ako aj pre profesionálne tlačiarne. V ponuke spoločnosti je taktiež integrácia softvéru pre digitalizáciu dokumentov, ich obeh a dlhodobú archiváciu.
Spokojnosť klientov sa znova potvrdila aj formou prvenstva v trhových podieloch v rámci Slovenskej republiky: 74% produkčné zariadenia a 46% multifunkčné zariadenia A3 (Zdroj: InfoSource).

Centrála spoločnosti je v Bratislave, odkiaľ sú riadené filiálky v Bratislave, Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Ďalšie informácie o spoločnosti nájdete na www.konicaminolta.sk.
Katalóg s fotografiami produktov je k dispozícii na www.konicaminolta-images.eu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

sq

K téme

Je tu! Vyladený hotelový systém – od Slovákov a pre každú recepciu Skúsenosti Moniky Hilmerovej: Elektromobil je skvelou voľbou aj pre aktívnu rodinu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.