Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. júna 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Má vaše dieťatko najkrajší úsmev pod slnkom?

BRATISLAVA 10. júna – Má vaše dieťatko ten najchutnejší úsmev pod slnkom? V tom prípade sa práve ono môže stať novou tvárou dojčenskej vody Lucka. Jeden chlapček a jedno dievčatko sa už čoskoro budú usmievať zo sixpackov najobľúbenejšej dojčenskej vody, v hre je však aj množstvo ďalších zaujímavých cien.

Do súťaže Úsmev pre Lucku môžu rodičia prihlásiť svoje detičky do dvoch rokov veku. Stačí svoju ratolesť odfotiť spolu s fľašou dojčenskej vody Lucka a fotografiu zaregistrovať na webovej stránke súťaže www.usmevprelucku.sk. Dvaja víťazi sa môžu tešiť nielen na miesto na obaloch dojčenskej vody, ale aj sadu 15 fotiek od profesionálnej fotografky a digitálny fotoaparát Canon od partnera súťaže CeWe Color.

S Luckou navyše vyhrávajú všetci. Už pri registrácii každý súťažiaci automaticky dostane desaťeurový zľavový poukaz na CEWE FOTOKNIHU a počas trvania súťaže bude následne každý deň náhodne vybraná jedna novopridaná fotografia dievčatka a chlapčeka, ktorej majitelia získajú vždy iný špeciálny fotodarček.

Finálové dvanástky dievčatiek a chlapcov môžete hlasovaním pomôcť vybrať i vy. Práve z nich bude následne dvoch víťazov voliť odborná porota, do ktorej zasadnú známi moderátori Adela a Sajfa, ale najmä profesionálni fotografi. Všetci registrovaní hlasujúci navyše hrajú o 3x trojmesačný pitný režim s vodou Lucka, finalisti sa zas môžu tešiť na 25-eurovú zľavu na ľubovoľný rozmer fotografie vytlačenej na plátno. Absolútny víťaz hlasovania od Lucky získa pitný režim na celý rok.

Svoje ratolesti môžete na webe súťaže prihlasovať od 10. do 21. júna, hlasovanie potrvá od 24. do 30.6.2013. Veľa šťastia!

Podrobné info na www.usmevprelucku.sk, www.facebook.com/Luckatvojvodnyanjel alebo www.lucka.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Pri liečbe onkologických ochorení je výživa jedným z kľúčových faktorov Industriálna Spilka Offices je súčasťou Týždňa zelených budov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.