Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. júla 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

M-Market otvoril v Senci pilotné centrum KOCKA

BRATISLAVA 3. júla – Slovenská investičná spoločnosť M-Market, a.s. dnes v Senci otvorila prvé z dvanástich plánovaných nákupných centier KOCKA. „V podobe projektu KOCKA prinášame na trh nový koncept lokálneho nakupovania, ktorý je určený pre mestá s menej ako 50-tisícmi obyvateľmi a nie je v nich žiadne väčšie nákupné centrum,“ hovorí predseda predstavenstva M-Market Marian Šufliarsky.

Senecké nákupné stredisko s plochou 1 900 m2 bude slúžiť ako pilotný projekt nového konceptu založeného na systémovej rekonštrukcii menších lokálnych nákupných stredísk vo vlastníctve M-Market, a.s. Na menšej ploche sa tu overia a zdokonalia procesy, ktoré potom budú nasadené v celej obchodnej sieti.

Kľúčovým nájomcom v obchodných centrách KOCKA bude spoločnosť CBA Slovakia s.r.o. so svojim novým formátom Cent Supermarket CBA. „V Senci sme otvorili tretí Cent v tomto roku a deviaty celkovo. Vznikol na mieste staršieho obchodu CBA Potraviny a zákazníkom prináša širší výber tovaru, výhodnejšie ceny a dlhšie otváracie hodiny,“ povedal viceprezident CBA Slovakia Vladimír Kocúrek.

Centrum Kocka
Cent Supermarket CBA bude prítomný vo všetkých dvanástich plánovaných centrách. Dopĺňať ho budú ďalší nájomcovia, od lokálnych predajcov textilu, cez lekárne až po poštu či banku. M-Market týmto projektom u nás uvádza do praxe novú stratégiu expanzie nákupných centier aj do menších miest, ktorá v okolitých štátoch začína byť mimoriadne atraktívna. „KOCKA je unikátny projekt dotiahnutý až do detailov špecifického dizajnového manuálu objektov. Každý z nich musí spĺňať náročné očakávania potenciálnych nájomcov a vytvoriť synergiu, ktorá osloví zákazníkov,“ upresnil predseda predstavenstva M-Market Marian Šufliarsky.

„Som rád, že na tomto projekte sa podieľa aj spoločnosť CBA Slovakia – slovenská rodinná firma bez akéhokoľvek zahraničného kapitálu. Aj to potvrdzuje našu silu ako domáceho hráča na trhu, ktorý napríklad od roku 2005, odkedy máme dané údaje k dispozícii, nemeškal ani jeden deň so splatením ani jednej faktúry,“ dodal Vladimír Kocúrek.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Jesenná ITAPA 2023: Naše obce potrebujú kanalizáciu, až potom internet. Stojíme pred revolúciou v eurofondoch Tesco rozširuje svoju sieť na 163 obchodov, v novembri otvára predajne v Bratislave a v Trenčíne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.