Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. júna 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Lucie Bílá podporila projekt na podporu pitného režimu

BRATISLAVA 3. júna – Speváčka Lucie Bílá, ktorá je tvárou Ondrášovky, sa rozhodla podporiť dobrú vec – stala sa strážcom projektu podporujúceho dôležitosť pitného režimu. V rámci projektu nakrútila sériu päť videospotov, ktoré boli oficiálne predstavené na tlačovej konferencii v Prahe.

Cieľom projektu je ukázať dôležitosť a jednotlivé zásady pitného režimu – či už je to dostatočný denný prísun tekutín, dôležitosť pitného režimu pri fyzickej záťaži, alebo definície toho, čo patrí či nepatrí do pitného režimu.
„Projekt na podporu pitného režimu sa mi páči. Aj ja sama viem, ako sa mi zmenil život, keď som si začala pitný režim strážiť, mám silnejší hlas, ale aj vlasy, jemnejšiu pleť, mám aj viac sily a s ňou aj viac dobrej nálady – to sú informácie, ktoré by som chcela ľuďom hovoriť – to sú finty, ktoré si nechcem nechať len pre seba, “ hovorí Lucie Bílá.

Ktorá zo zásad pitného režimu je pre speváčku najdôležitejšia? Podľa jej slov je dôležité piť pravidelne. „Nie je dobré niekoľko hodín nepiť a potom si myslieť, že to v jednom okamihu dobehnete, telo to ťažko vstrebáva, ale keď pijete pravidelne počas celého dňa, hlavne do piatej hodiny, telo sa vám za to odmení. Pokiaľ o dôležitosti pitia minerálky presvedčím aj ostatných, budem ešte radšej,“ dodáva Lucie Bílá.

Nakrúcanie spotov podporujúcich pitný režim prebiehalo v luxusnom prezidentskom apartmáne hotela Kempinski Prague. „Bola som z celého realizačného tímu nadšená. Základom je skvelý režisér, dobrá kamera, perfektný strih, keď som videla výsledok našej práce, bolo mi ľúto, že zatiaľ bude možné videá vidieť len na internete, a že ich nemôžu vidieť ľudia aj na televíznych obrazovkách. Sú krásne, mám radosť,“ dodáva Lucie Bílá.

Spoločnosť ONDRÁŠOVKA, a. s., predstavila na tlačovej konferencii novinku – minerálnu vodu s príchuťou TONICU. „S touto príchuťou tak pokračujeme v uvádzaní produktov na trh, ktoré predstavujú líniu minerálnych vôd pre moderný životný štýl. Veríme, že nová príchuť nájde svojich zákazníkov – a to či už sa týka každodenného pitia alebo prípravy miešaných drinkov pri príjemnom posedení s priateľmi,“ uviedol Ing. Libor Duba, generálny riaditeľ spoločnosti ONDRÁŠOVKA, a. s.

Novým designem prešli aj oficiálne webové stránky, viac nájdete na www.ondrasovka.cz

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Naozaj ženy odpúšťajú viac? A prečo vôbec odpustiť tomu, čo vás zranil?! Hrad Revište bude opäť dejiskom hrnčiarskej slávnosti Glgáč

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.