Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. novembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

List Angely Merkel Bélovi Bugárovi: Spolieham sa na Vašu podporu

BRATISLAVA 8. novembra – Angela Merkel, nemecká kancelárka, poďakovala Bélovi Bugárovi za blahoželanie k úspechu Kresťanskodemokratickej únie v nemeckých parlamentných voľbách.
„Pri riešení vytýčených úloh sa spolieham na Vašu podporu a teším sa na ďalšiu spoluprácu v rámci Európskej ľudovej strany“, píše Angela Merkel vo svojom liste.

Františka Dušíková
Tlačové oddelenie Most-Híd

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Anjelov strážnych máme možno aj vo svojom okolí! Union podporil projekt Vianočnej pošty, písanie listov Ježiškovi môže spestriť čarovná rozprávka Ganna Pidgorna: UNIQA chce byť prvý zamestnávateľ s certifikáciou Prvá pomoc v duševnom zdraví

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.