Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Liptovské Kľačany za pomoci SPPoločne majú nové ihrisko

BRATISLAVA 29. novembra – Jedným z úspešných projektov druhého ročníka verejnoprospešného programu SPPoločne sa stal projekt výstavby detského ihriska v Liptovských Kľačanoch. Slávnostné otvorenie ihriska spolu s nevšedným celodenným programom sa uskutoční 30. novembra, o 14:00 hod.

Projekt s názvom „Usilovné včielky“ získal počas verejného on-line hlasovania, i napriek neveľkému počtu obyvateľov, podporu v podobe 1662 hlasov. Obec tak získala finančnú podporu 8000 eur na výstavbu vysnívaného detského ihriska. Sprievodný program bohatý na tanečné, spevácke i divadelné vystúpenia spestrí príchod Mikuláša. Deti sa už v predstihu môžu tešiť na darčekové balíčky.

„Nové detské ihrisko je pre našu obec veľmi vzácne. Chcem poďakovať našim rodákom, a obyvateľom, ktorí chodili hlasovať na obecný úrad a prispeli tak k získaniu finančnej podpory z programu SPPoločne,“ vyjadrila sa starostka obce, Viera Tomčíková.

„Program SPPoločne podporuje menšie regionálne a najmä komunitné projekty, ktoré sa dotknú ľudí priamo, adresne. Ľuďom sú najbližšie projekty, o ktoré sa sami zaslúžia, sami si ich vyberú a o ktorých podpore rozhodnú sami transparentne. S našou podporou si môžu skrášliť svoje okolie, oživiť aktivity vo svojom regióne a skvalitniť tak životnú úroveň,“ zdôraznila Martina Nehézová, vedúca útvaru korporátneho imidžu, CSR a sponzoringu, SPP.

Projekt „Usilovné včielky“ bol zrealizovaný vďaka finančnej podpore verejnoprospešného partnerského programu SPPoločne, ktorý úspešne prebieha už druhý rok pod záštitou spoločnosti SPP, Nadácie SPP a EkoFondu. Je založený na adresnej pomoci konkrétnym ľuďom a komunitám vo všetkých regiónoch Slovenska. Podmienkou účasti v programe je prihlásenie projektu do jednej z dvoch kategórií: SPPoločne pre ľudí a SPPoločne pre domovinu. Následne prebieha užší výber projektov odbornou hodnotiacou komisiou a verejné on-line hlasovanie.

V rámci dvoch ročníkov program SPPoločne podporil 91 projektov celkovou sumou 640 00 eur. Viac informácií o programe je možné získať na stránke www.sppolocne.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Valentínsku kvapku krvi podporili Mondi SCP a OZ Ružomberčan Občianske združenie Ružomberčan láme rekordy. Počet jeho členov sa blíži k šiestim tisícom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.