Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. marca 2014 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

LIPŠIC: Vyhlásenie k nominácii advokáta mafiánov na sudcu ÚS SR

BRATISLAVA 4. marca – Nominácia advokáta mafiánskej skupiny Piťovcov Petra Filipa na sudcu Ústavného súdu SR je výsmechom do tváre spravodlivosti. Ide o ďalší dôkaz absolútneho rozkladu hodnôt v slovenskej justícii a v Slovenskej
advokátskej komore, ktorá na ústavného sudcu navrhla Petra Filipa. Vyzývam ministra spravodlivosti a bývalého predsedu SAK Tomáša Boreca, aby požiadal komoru o stiahnutie tejto nominácie z Národnej rady SR. Ak to neurobí, bude to prejavom hrubej ľahostajnosti k povesti justície a jednej z jej kľúčových inštitúcií. Hnutie NOVA sa nebude ticho prizerať na takúto voľbu v NR SR.

Daniel Lipšic
predseda hnutia NOVA

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Reakcia MV SR na článok v denníku SME „Kaliňák vyšle aj rodinu“ TA3: V politike s predsedom vlády Robertom Ficom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.