Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. decembra 2016 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Lidl opäť medzi najlepšími platiteľmi dane z príjmu v SR

BRATISLAVA 13. decembra 2016 – Diskontný reťazec získal ocenenie Merkúr 2016 za najvyššiu zaplatenú daň z príjmov spomedzi všetkých spoločností registrovaných na Daňovom úrade Bratislava.

Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky ocenilo najlepších platiteľov dane z príjmu za zdaňovacie obdobie roka 2015. Za Bratislavský kraj získalo ocenenie spoločnosť CE BeteiligungsGmbH, ktorá je na Slovensku činná prostredníctvom firmy Lidl Slovenská republika, v.o.s. Išlo o historicky tretie oceňovanie „daňovníkov roka“, diskontný reťazec získal túto cenu už po druhýkrát, premiérovo bol ocenený v roku 2013.

Ocenenie sa udeľuje nielen na základe výšky dane, ale aj za dobrú daňovú disciplínu, čo v preklade znamená žiaden dlhy na daniach voči štátu, žiadne nálezy z daňových kontrol nad 10 000 eur a žiadne porušenia zákona o elektronických registračných pokladniciach.

„Merkúr je nielen dôkazom výborných výsledkov spoločnosti, ale aj vysvedčením za skvelú prácu našej administratívy, dodržiavanie zákonov a dobrú spoluprácu s daňovými úradmi, čo je súčasťou našej politiky spoločenskej zodpovednosti,“ uviedla Lilijana Remich, konateľka spoločnosti Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Ocenenie odovzdával prezident Finančnej správy Slovenskej republiky František Imrecze a štátny tajomník Ministerstva financií SR Radko Kuruc. Merkúr má byť povzbudením pre spoločnosti a motiváciou k dosahovaniu dobrých výsledkov.

Vždy aktuálne a zaujímavé informácie o spoločnosti Lidl Slovenská republika nájdete na sociálnych sieťach.

Facebook: https://www.facebook.com/lidlslovensko
Instagram: https://instagram.com/lidlsk/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC5oGq-pQRauK3TFdDa0ZPAQ
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/lidl-slovenská-republika-v-o-s-

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Slovenskí výrobcovia modernizujú a idú s dobou Reťazec rozdá zamestnancom benefity za tri a pol milióna eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.