Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. decembra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Lidl medzi najlepšími a najpoctivejšími firmami na Slovensku

BRATISLAVA 5. decembra – Finančná správa spolu s Ministerstvom financií Slovenskej republiky ocenila tri firmy, ktoré podnikajú na území Slovenska a v uplynulom zdaňovacom období zaplatili najviac daní. Jednou z troch ocenených spoločností je C E Beteilungs-GmbH, ktorá je na Slovensku činná prostredníctvom firmy Lidl Slovenská republika, v.o.s.

Ocenenie MERKUR 2013 odovzdali vo štvrtok 5. decembra v Bratislave prezident finančnej správy František Imrecze a štátny tajomník Ministerstva financií SR Peter Pellegrini. Z pohľadu spoločnosti Lidl Slovenská republika, v.o.s. ide o ďalšie významné ocenenie v krátkom časovom slede. V septembri sa totiž stala suverénnym víťazom súťaže Hermes – Komunikátor roka 2013.

„Vo všetkých oblastiach našej činnosti sa snažíme o čo najvyššiu kvalitu. Úspechy v podobe ocenení sú dôkazom, že naše úsilie prináša konkrétne výsledky,“ uviedol Tomáš Bezák, hovorca spoločnosti Lidl.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovenskí potravinári potrebujú stabilných partnerov Najobľúbenejší obchodník a najlepší predajca potravín je stále Lidl

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.