Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. októbra 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Lenovo získava x86 servery od IBM

BRATISLAVA 1. októbra – Spoločnosti Lenovo a IBM (NYSE: IBM) dnes oznámili, že ukončili prvotnú fázu prevzatia IBM x86 serverovej divízie Lenovom.

Lenovo v akvizícii získava od IBM System x, Blade Center a Flex System servery, sieťové prvky, Flexové integrované systémy postavené na báze serverov x86, servery NetScale, iDataPlex, ako aj príslušný softvér a servisné služby. IBM si ponechá System z, Power Systems, Storage Systems, Flex servery na báze Power a riešenia PureApplication a PureData.

Súčasťou dohody je aj založenie strategickej aliancie medzi spoločnosťami Lenovo a IBM, v rámci ktorej bude Lenovo originálnym výrobcom zariadení (OEM) pre spoločnosť IBM a bude prepredávať vybrané produkty z radu IBM úložných systémov Storwize, zo softvérového portfólia spoločnosti IBM, páskové produkty Linear Tape Open (LTO), výrobky a prvky z portfólia systémového softvéru IBM, vrátane Smart Cloud softvéru, General Parallel File systému a Platform Computing riešení.

Prechodná fáza prevzatia divízie x86 serverov Lenovom dnes začala vo vybraných krajinách. Očakáva sa, že transakcia bude uzatvorená do konca tohto roka vo väčšine krajín, na niekoľkých zostávajúcich trhoch sa zavŕši na začiatku budúceho roka.

O LENOVO
Viac informácií nájdete na:
http://www.lenovo.com/

O IBM
Viac informácií nájdete na:
http://www.ibm.com/

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Veľká noc v PLANEO Elektro – to je 10 % zľava na všetko! Spoločnosť WESTech je distribútorom kompletného portfólia spoločnosti Dell Technologies na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.