Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júna 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Lanvin – Slnečná kolekcia 2013

BRATISLAVA 24. júna – Módny dom Lanvin s radosťou predstavuje novú kolekciu slnečných okuliarov pre leto 2013. Táto nová kolekcia je výsledkom úzkej spolupráce umeleckého riaditeľa Lanvinu Albera Elbaza a skupiny De Rigo. Kombinuje krajčírske umenie a industriálny dizajn do perfektnej syntézy inovácie a elegancie.

TVARY, FARBY A INŠPIRÁCIE
Kolekcia slnečných okuliarov pre rok 2013 sa inšpiruje módnymi doplnkami posledných módnych prehliadok Lanvinu. Leštené drahokamy nadmernej veľkosti a kovové prvky vytvárajú retro-industriálnu estetiku.
Na jednej strane dámsky a elegantný svet evokujúci štýl Art Déco: modely z materiálov s efektom rohoviny, exotické kožené prvky a finiš s nádychom starožitnosti v zlate, oceli a bronze. Na druhej strane industriálny dizajn reprezentovaný reťazami, skrutkami a ostrými rezmi ako poznávacie znamenie módneho domu Lanvin. Výrazné línie a veľké objemy experimentujú s novými tvarmi. Noblesná paleta farieb je prezentovaná prelínaním farebných odtieňov a transparentnosti farieb: bledoružovej, béžovej, hnedej a čiernej, dokonca i vínovej, zelenej a modrej.

RETRO CHIC JEWELS
Na polceste medzi okuliarmi a šperkami, štýl novej kolekcie okuliarov Lanvin vyjadruje vycibrený vkus tohto módneho domu. Drahé kamene a kryštály s atmosférou v štýle Art Deco, s vhodnými saténovými kovovými detailmi, vyjadrujú exkluzívnosť a retro kvalitu. Farebná paleta je rafinovaná a delikátna. Prevažujú nuansy ako slonovinová, vínová a zelená. Čierna, elegantná farba par excellence, nemohla uniknúť ani tejto kolekcii okuliarov.

SLN557S sl. 700
Výrazná inšpirácia. Ikonický model pre letnú sezónu s novým, mierne predĺženým tvarom a dvojitým profilom na prednom diele. Kamienky a drahokamy sú umiestnené pozdĺž kovových prvkov, ktoré sú typické pre nové kolekcie šperkov Lanvin.

SLN551S sl. 9FD
V nadmernej veľkosti a hranatom tvare, nový model pre každú Divu, je nazdobený pozdĺžne kovom so starožitným finišom a kamienkami, pričom rafinovaný rohovinový detail zdobí stranice.

INDUSTRIAL TOUCH
Malé skrutky a kovové reťaze, geometrické línie, nové a experimentálne tvary sú charakteristické črty niektorých nových okuliarov Lanvin označených „industrial touch“. Reťazová stranica je hlavným motívom dámskych modelov a vďaka precíznemu mikrofúznemu procesu výroby je dekoratívnym detailom i nosným prvkom.

DÁMSKÁ KOLEKCIA
Mod. SLN549 sl. 6S9
Nadmerný rám z transparentného acetátu je zdobený rezmi a skrutkami, ktoré dotvárajú stranice s reťazovým motívom so starožitnou povrchovou úpravou.

DÁMSKÁ KOLEKCIA
Mod. SLN024 sl. 300
Geometrické detaily vynikajú u niektorých modelov. Rám má inovatívne okrúhly tvar, pre čerstvý vzhľad.

Pánska kolekcia
Mod. SLN019 sl. 531B
Hviezdou módnych prehliadok pánskej módy Lanvin je tento nový model, ktorý zvádza a upozorňuje na tvár svojho nositeľa. Rám je zdobený saténovým kovovým detailom na koženej stranici.

Pánska kolekcia
Mod. SLN021 sl. 300
Ďalší vyzretý, predĺžený model s očnicou v tvare kvapky, s kovovým detailom nazdobeným skrutkami v zlatej farbe.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Gorenje získava ocenenie ICONIC Awards za inovácie v dizajnu kuchynských spotrebičov Fabrika spoločnosti HELL dosiahla rozmery svetového giganta*

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.