Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. mája 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kúpte si televízor a telefón dostanete zadarmo

BRATISLAVA 29. mája – Práve dnes prichádzajú na pulty predajní televízory Sony BRAVIA série W. Prvé predajne, kde si budete môcť nový rad televízorov Sony kúpiť sú predajne Sony Center v Bratislave a Nitre. V promočnom sete „Dokonalý pár“ získate k televízorom W8 a W9 smartfón Xperia zadarmo.

S príchodom nového radu televízorov Sony BRAVIA na slovenský trh prichádza spoločnosť Sony s unikátnou predajnou ponukou „Dokonalý pár“. K televízoru Sony BRAVIA W9 získate smartfón Xperia Z a k modelu Sony BRAVIA W8 zase smartfón Xperia L úplne zadarmo. Bližšie informácie o tom, ako postupovať sa dozvie každý zákazník v predajniach Sony Center a v autorizovaných predajných miestach Sony.

Model KDL-W905A s 55-palcovou obrazovkou sa predáva za odporúčanú maloobchodnú cenu 2 799,- €. Model KDL-W805A s 55 a 47 palcovou obrazovkou sa predáva za cenu 1 999, resp. 1499,- €. Model KDL-W650A s 32-palcovou obrazovkou sa predáva za odporúčanú maloobchodnú cenu 539,- €.

Video: Technológia One Touch Mirroring

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Šťastné a zelené Vianoce! Hybridný sen sa stal realitou. 50-ročné zubačky v Tatrách definitívne nahradili moderné vozidlá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.