Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. septembra 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kúpila si žreb, takúto výhru však neočakávala ani vo sne!

BRATISLAVA 25. septembra 2017 – Každú druhú nedeľu, pár minút po 17:00, sa už celý rok z televíznych obrazoviek ohlasuje moderátor Andrej Bičan, aby bol spolu s vami svedkom skvelých výhier a veľkých životných zmien. Relácia Hra o Niké nemá na Slovensku obdobu. Pred dvoma týždňami zmenila výhrou 77 200 eur život čerstvému dôchodcovi Petrovi a už túto nedeľu splní sen jednej z bývalých hráčok.

PRIŠLA, ZASPIEVALA A ZMENILA SI ŽIVOTSpieva od troch rokov a vydržalo jej to dodnes. Stať sa profesionálnou speváčkou však vôbec nie je jednoduché. Simona (29) z Liptovských Sliačov si svoj detský sen splní celkom nečakanou cestou. Na začiatku bol žreb. „Videla som v televízii moju známu, ktorá sa do Hry o Niké dostala až dvakrát, tak som si kúpila žreb aj ja,“ zaspomínala si Simona, ktorú vyžrebovali a začiatkom leta sa ocitla v televíznom štúdiu. Vyhrala síce len niečo vyše 1 000 eur, pri svojom odchode zo scény však zaspievala ľudovku „Tota Heľpa!“. Tvorcov relácie oslovila natoľko, že sa jej rozhodli dať šancu v roli speváčkyHry o Niké.

https://www.youtube.com/watch?v=l6yO2aj6R5s

UPLATNÍ SA V ŠOUBIZNISE?Telefonát s lukratívnou ponukou prišiel len pár dní po Simoninej účasti v Hre o Niké. Mladá Liptáčka neváhala ani na okamih: „Spievam od malička a dodnes sa venujem najmä folklórnemu spevu. Trénujem aj štyrikrát do týždňa, spev je jednoducho môj život,“ vyznala sa Simona. Kým doposiaľ účinkovala len na rôznych lokálnych podujatiach, Hra o Niké jej poskytuje oveľa širšie možnosti: „Je to veľká príležitosť, bola som v šoku, už keď ma vyžrebovali, toto je ale neuveriteľné,“ opakovala Simona s nadšením v hlase. Vďaka žrebom Hry o Niké si už Slováci prilepšili o státisíce eur a mnohým z nich sa život zmenil ozaj zásadne. Nikdy však neviete, aká príležitosť na vás čaká. Simona si žreby kupuje aj naďalej: „Som rada, že takáto súťaž v televízii je a prajem všetkým, ktorí sa zapoja, čo najviac šťastia,“ dodala nová speváčka TV šou, ktorá si svoj debut odkrúti už túto nedeľu o 17:00 na Markíze.

Vykročte aj vy šťastiu naproti prostredníctvom televíznej šou Hra o Niké. Žiadna iná relácia na Slovensku neponúka možnosť vyhrať až 1 000 000 eur. Jedinou vstupenkou do hry je žreb Hra o Niké, ktorý nájdete v pobočkách Niké, vo vybraných trafikách, v potravinách či na čerpacích staniciach. Sledujte miliónovú šou už túto nedeľu o 17:00 na Markíze.

K téme

Exact Systems: Dvadsaťročné jubileum spoločnosti oslávili najväčšou akvizíciou v jej histórii Siemens Mobility kúpila slovenskú spoločnosť HMH, výrobcu vlakového zabezpečovača MIREL pre štáty V4

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.