Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. mája 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kúpeľňové vybavenie pre projekt Jégého alej III dodá SIKO

BRATISLAVA 29. mája – V rámci projektu Jégého alej III bude SIKO dodávať kúpeľňové vybavenie od výrobcov Vitra, Grohe, Kaldewei, Hansgrohe či Lasselsberger. Komplex poskytne 1-izbové až 4-izbové byty a apartmány s výmerou 46-96 m2 a má byť realizovaný v priebehu rokov 2012 až 2013, pričom pôjde o pokračovanie už hotových projektov Jégoho alej I a II.

Projekt bude realizovaný v dvoch etapách, pričom prvá pozostáva z 88 bytov a apartmánov v osempodlažnej budove a druhá štrnásťpodlažná veža poskytne byty s výhľadom na panorámu Bratislavy. Všetky byty a apartmány disponujú vlastným balkónom alebo terasou, parkovanie je umiestnené v suteréne a prvom nadzemnom podlaží. Vďaka odizolovanej lokalite v blízkosti centra Bratislavy, v ktorej sa komplex nachádza, poskytne tiché a komfortné bývanie v Ružinove.

Okrem nových predajní, ktoré česká firma SIKO na Slovensku postupne otvára, sa spoločnosť zameriava aj na spoluprácu s developermi, pričom má od svojho príchodu na slovenský trh za sebou projekty ako Zimný štadión Ondreja Nepelu, Nová Marianka, Silvánium Pezinok. Nadväzuje tak na úspešné projekty realizované v Českej republike so spoločnosťami Ekospol, GEMO Olomouc, Central Group, Metrostav, CODECO a ďalšími. Pre spoluprácu s developermi má zriadené samostatné oddelenie, ktoré zaisťuje komplexnú dodávku sanitárnej keramiky a kúpeľňového vybavenia.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Objavte najnovšie trendy pre vašu kúpeľňu s BAUHAUS-om Sezóna motoriek a skútrov je tu. Vodiči čelia vyššiemu riziku fatálnych nehôd

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.