Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. februára 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kultový Danglár exkluzívne pre nové pivárne MEDUSA GROUP

BRATISLAVA 17. februára – Dnes sa začala reklamná kampaň na prvú z pivární konceptu Klubovňa, s ktorou najväčšia slovenská gastroskupina MEDUSA GROUP plánuje neskôr „vyraziť“ aj mimo Bratislavu.

Komiksové vizuály bilbordov, ktoré pre Medusu exkluzívne nakreslil populárny Danglár, zdôrazňujú fakt, že pri pive sa môže stretnúť v mieri ktokoľvek s kýmkoľvek. Aj katolícky duchovný so zvodnou ženou, pankáč s mamou i topmanažér so študentom.

Jeden z vizuálov akcentuje aj priateľstvo medzi hokejovým rozhodcom a hráčom ľadového hokeja: „Naša prvá Klubovňa je pri Centráli v blízkosti zimného štadióna. Preto veľká časť výzdoby našej novej pivárne bude venovaná práve hokeju v Bratislave,“ hovorí majiteľ MEDUSA GROUP Peter Štecko. „Podarilo sa nám kúpiť zopár naozaj unikátnych tematických antikvariátnych kúskov. Verím, že sa fanúšikom HC Slovan aj ostatným priaznivcom tohto športu budú páčiť.“

Exkluzívnym garantom pivárskej kvality v Klubovniach bude Heineken a jeho značka Zlatý Bažant. Prvá Klubovňa by mala privítať svojich návštevníkov už v marci.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Kultový horor Stephena Kinga Cujo v novom vydaní Kultový Obchod na korze vyšiel knižne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.