Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. apríla 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Krajina záchrancov získala ocenenie Via Bona Slovakia 2013

BRATISLAVA 14. apríla – Projekt Krajina záchrancov získal prestížne ocenenie Via Bona Slovakia 2013 v kategórii Dobrý partner komunity. Komisia vyberala víťazov v siedmich kategóriách z 52 nominácii. Za mimoriadne úspešným projektom vzdelávania širokej verejnosti v poskytovaní prvej pomoci stojí spoločnosť Pfizer Slovensko, ktorá ho pripravila v spolupráci so Slovenským Červeným krížom.

Galavečer plný dobrých myšlienok a skutkov v oblasti firemnej filantropie sa konal minulý štvrtok v Mestskom divadle P.O. Hviezdoslava v Bratislave. Víťazi v jednotlivých kategóriách prijali ocenenie z rúk čerstvo zvoleného slovenského prezidenta Andreja Kisku. Vo veľkej konkurencii spoločností Kia, HB Reavis či T Systems, sa porota rozhodla udeliť cenu Via Bona spoločnosti Pfizer v kategórii Dobrý partner komunity.

Spoločnosť Pfizer je už dvojnásobným laureátom tohto prestížneho ocenenia, prvý raz ho firma získala v roku 2005. „Sme poctení a zároveň cítime veľký záväzok. Tento rok sme jedinou víťaznou firmou z oblasti farmaceutického priemyslu a okrem zadosťučinenia z víťazstva sa tešíme aj z faktu, že prostredníctvom projektu Krajina záchrancov postupne meníme vnímanie farmafiriem v očiach verejnosti,“ vysvetľuje presah ocenenia MUDr. Branislav Budke, riaditeľ spoločnosti Pfizer Slovensko.

Projekt Krajina záchrancov inšpiruje a motivuje bežných ľudí k osvojeniu si základov prvej pomoci. Od jeho štartu vo februári 2013 sa vďaka e-learningovému kurzu na www.prvapomoc.sk naučilo prvú pomoc už viac ako 4 200 ľudí a viac ako 35 000 ju má stále pri sebe v podobe našej mobilnej aplikácie. Ambíciou projektu je však pripraviť každého Slováka na situácie, kedy je pomoc viac ako nevyhnutá.

Ocenenie Via Bona Slovakia udeľuje Nadácia Pontis malým a veľkým firmám od roku 1998, ktoré chcú svojimi aktivitami inšpirovať iné spoločnosti. Hodnotiaca komisia zložená zo 47 nezávislých odborníkov posudzovala tento rok 52 nominácií firiem, ktoré sa správajú férovo k zákazníkom, poskytujú výborné podmienky pre svojich zamestnancov, podporujú životné prostredie alebo podporujú projekty pre zlepšenie spoločnosti na Slovensku.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Slovenskí potravinári potrebujú stabilných partnerov Zelenú energiu si pýtajú aj investori, Slovensko ide jej rozvoj zastaviť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.