Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. apríla 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Konferencia Mladých Vedcov 2012 spolupracuje s BASF

BRATISLAVA 10. apríla – Občianske združenie PREVEDA spúšťa v poradí už IV. ročník Interaktívnej Konferencie Mladých Vedcov. Ojedinelým a inovatívnym spôsobom organizovaná konferencia, zameraná na vybrané obory prírodných, lekárskych a chemických vied, je určená mladým vedeckým pracovníkom, PhD. študentom a študentom VŠ. OZ PREVEDA každoročne vyhlasuje víťazov jednotlivých sekcií, ako i celkového víťaza konferencie, ktorému udeľuje tzv. cenu PREVEDY. Hlavnou výhrou aktuálneho IV. ročníka Interaktívnej konferencie je účelovo viazaná finančná podpora chemickej spoločnosti BASF na rozvíjanie vedeckých cieľov víťaza.

„Dlhodobo sa venujeme projektom, ktoré zvyšujú záujem mladých ľudí o štúdium prírodných vied, chémie obzvlášť. Sme veľmi radi, že Interaktívna konferencia ponúka mladým vedcom priestor pre prezentáciu svojich vedeckých prác a veríme, že naša finančná podpora pomôže víťazovi pri naplnení stanoveného vedeckého cieľa,“ povedala Edita Hippová, konateľka spoločnosti BASF Slovensko spol. s r.o..

Konferencia poskytuje možnosť jednoduchým spôsobom prezentovať odborné štúdie, viesť interaktívnu diskusiu, hodnotiť jednotlivé príspevky, ktorými sú účastníci zapojení do súťaže o zaujímavé ceny a navyše publikovať svoje štúdie v recenzovanom zborníku príspevkov. Do Konferencie je možné sa zapojiť do 4. 5. 2012.

„Projektom Interaktívnej konferencie sme naštartovali cyklus vysoko erudovaných konferencií, ktorých obsah a vysoká výpovedná úroveň majú za cieľ napomôcť k udržaniu vzdelanostnej úrovne ako i k zefektívneniu štúdia našej mladej vedeckej obce,“ doplnil Ing. Miroslav Ferko, PhD., predseda OZ PREVEDA.

Interaktívne prostredie konferencie je otvorené odbornej, ale i širokej verejnosti. Každý zaregistrovaný účastník môže využiť tento priestor moderného vzdelávania, rozhodnúť o víťazovi, zapojiť sa do odbornej diskusie, hodnotenia ako i do procesu vytvárania nových zaujímavých spoluprác. Prostredie Interaktívnej konferencie je na web stránke: www.preveda.sk.

O občianskom združení PREVEDA:
Občianske združenie PREVEDA vzniklo spojením ľudí, ktorí majú snahu pretvárať spoločnosť, v ktorej žijeme a v čo najväčšej miere prispieť k jej zlepšeniu, poukázať na jej nedostatky a spoločne sa pokúsiť ich riešiť. Sme nápomocní v oblasti vzdelávania, kultúry, osvety, sociálnej výchovy. Máme ambície osloviť prevažne mladšiu generáciu, ľudí ktorí majú podobné zmýšľanie a už v rannom veku im napomôcť k ich osobnému rozvoju, k ich budúcemu úspechu, vzdelaniu a všeobecnému prehľadu, na čo najvyššej úrovni.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dizajn štúdio ÚĽUV : Kresba v priestore. Výstava predstavuje diela tvorcov, ktorých spája hľadanie výtvarných polôh drôtu Pri príležitosti Svetového dňa vody otestujeme vašu vodu zo studní bezplatne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.