Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. augusta 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kniha, ktorá vám zlepší zdravie

BRATISLAVA 20. augusta – Už slávny Hippokrates kedysi povedal: „Choroby nás nepostihujú ako pohroma z neba, ale vyvíjajú sa z našich každodenných prehreškov proti prírode. Keď sa prehrešky nakopia, nečakane sa to potom prevalí.“ Mnohé dnešné problémy ako reuma, osteoporóza, plesňové ochorenia čriev, chronické kožné choroby, migréna, rakovina, dna či stavy duševného vyčerpania, má na svedomí prekyslenie organizmu.

Všetko sa však dá postupnými a cielenými krokmi napraviť. Práve v tomto bode prichádza na pomoc kniha Acidobázická rovnováha, ktorá okrem zaujímavých vedeckých poznatkov a praktických tipov prináša aj 8-dňovú kúru na upravenie metabolizmu od kyslého k neutrálnemu obohatenú o chutné a jednoduché recepty.

Acidobázická rovnováha – pomôže vám:

* vyhnúť sa chronickej únave
* zvýšiť si výkonnosť a vitalitu
* lepšie zaspávať a mať kvalitnejší spánok
* posilniť regeneračnú schopnosť svojich buniek
* oživiť si novotvorbu kože a vlasov
* zvýšiť aktivitu svojich obranných buniek, a tým znížiť riziko rakoviny
* normalizovať zvýšený krvný tlak
* optimalizovať využívanie kyslíka
* podnietiť lepšiu činnosť pečene a čriev
* zlepšiť pevnosť a svojich hustotu kostí

Prečo sa treba brániť prekysleniu

Nové poznatky v oblasti stravovania by sa ani v staršom veku nemali brať ako nejaká módna záležitosť, ale ako aktuálny stav poznania by sa mali uplatňovať v stravovacej praxi. Na to, aby si človek svoju jeseň života uľahčil, je dôležité myslieť už vopred. Inak sa totiž všetka nedbalosť môže vypomstiť a negatívne podpísať na

TEPLÁ VODA – TAKMER ZÁZRAČNÝ PROSTRIEDOK
Už starí Číňania vedeli, že teplá voda je naozaj zázračný nápoj. Môže už zavčas rána poskytnúť dostatok tekutiny. Je to zvlášť dôležité pre zamestnaných ľudí, ktorí v prvých hodinách práce nemajú dosť času na pitie, najmä ak musia veľa rozprávať, v dôsledku čoho ústami a dychom strácajú veľa vlhkosti. Dožičte teda na raňajky svojmu telu (aj popri obligátnej šálke kávy na prebratie – ak to máte vo zvyku a potrebujete to) za hrnček teplej minerálnej vody. Zohrejte si ju na 70 stupňov, ale nech nevrie, lebo vtedy by sa z vody mohli uvoľniť cenné minerálne látky a usadiť sa na stenách nádobky. Potom nechajte vodu ochladiť tak, aby bola vhodná na pitie. Na tento ranný nápoj použite minerálnu vodu bohatú na hydrogénuhličitan, samozrejme, bez oxidu uhličitého.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

UNICEF oslavuje, rozdáva darčeky i arašidovú pomoc Podľa čoho si Slováci najčastejšie vyberajú knihy?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.